Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Cümleten S.A Kadroya Kaldım

Samet54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
330
63
Merhaba arkadaşlar şuanda 6 aydır sözleşmeli çalıştığım Türkiye'nin büyük otomotiv fabrikalarından birinde kadroya kalmış bulunmaktayım. Bi hayırlı olsunuzu alırım.

not: çok dostum yok en çok online olduğum yer bu forum o yüzden paylaşmak istedim. saygılar

BARON67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,195
1,160
113
Valla sevindim hayırlı uğurlu olsun şuan bende sözleşmeli çalışıyorum nasipse bizde kadroya kalmaya çalışıyoruz Rabbim bütün emekcilerimizin yardimcisi olsun tekrar hayırlı olsun kazasız belasız emekli de olursun inşallah

Samet54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
330
63
Valla sevindim hayırlı uğurlu olsun şuan bende sözleşmeli çalışıyorum nasipse bizde kadroya kalmaya çalışıyoruz Rabbim bütün emekcilerimizin yardimcisi olsun tekrar hayırlı olsun kazasız belasız emekli de olursun inşallah
teşekkür ederim darısı tüm emekçilerin başına.

vlksenturk

🔱ωαтιяzσяηєум〽️🔰
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
464
150
43
Hakkında Hayırlı ugurlu olsun herşey gönlünce olsun üstad bende otomotiv üzerine sampaya işe giricektim 2019a ait scil cıktı e devletde benden gerekçeli evrak istediler scili nasıl sildirebilirim veya nasıl yapabilirim görüşmeye gittigimde e devletime giriyorlar orda cıkıyo gözükmemesi için ne yapabilirim bilgin varmı reis?

Samet54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
517
330
63
Hakkında Hayırlı ugurlu olsun herşey gönlünce olsun üstad bende otomotiv üzerine sampaya işe giricektim 2019a ait scil cıktı e devletde benden gerekçeli evrak istediler scili nasıl sildirebilirim veya nasıl yapabilirim görüşmeye gittigimde e devletime giriyorlar orda cıkıyo gözükmemesi için ne yapabilirim bilgin varmı reis?
Hiç bilgim yok o konuda inşallah halledersin.

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113
Merhaba arkadaşlar şuanda 6 aydır sözleşmeli çalıştığım Türkiye'nin büyük otomotiv fabrikalarından birinde kadroya kalmış bulunmaktayım. Bi hayırlı olsunuzu alırım.

not: çok dostum yok en çok online olduğum yer bu forum o yüzden paylaşmak istedim. saygılar
Bende 6 ay çalışmıştımiş yorucu ama hakkınıda verir

omer1965

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,315
2,996
113

Hayırlı uğurlu olsun dostum kazasız belasız inşallah

AnosValous

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,062
6,164
113

Hayırlı olsun işini sıkı tut