Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Dani Alves İntihar Etmiş

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,084
44,403
113
üzülmedim değil ama bu suçta ağır bir suç ne diyim bilemedim
Nefis isleri boyle lanet bisey iste.awk o kdr paranin var sanin var ünün var bas parayi git kimi sihiyosan sih tecavuz etmek nedir.al ne oldu simdi gordunmu trcavuz etmeyi

• Haha
Tepkiler: BJK

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,236
1,063
113
Gunumuzdeki cikan haberlerin yuzde 99u yalan yuzde 1i suphelidir. Herkes ilgi cekmek isteyen bir hayvana dönüştüğü için bu tarz haberlere bakmıyorum bile

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,236
1,063
113
Sabahtan aksama evrim teorisi deyip erkek kadına saplıyanca auwww doğada tuttuğunu değil mi..bu samimiyetsizlik öldürecek beni

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Gunumuzdeki cikan haberlerin yuzde 99u yalan yuzde 1i suphelidir. Herkes ilgi cekmek isteyen bir hayvana dönüştüğü için bu tarz haberlere bakmıyorum bile
İnternet haberleri tıklanma alabilmek için başlığı aşırı abartıyor veya algı oluşturuyorlar. Fenerbahçede yıldız transfer yazıyor. Tıklayınca hentbol takımına yapılmış transferi görüyorsun mesela. Bu ahlaksızlığı ilke haline getirmiş çoğu internet haber kaynağı sitesi. İnsanı hıyar yerine koymak, pazarlama stratejisi olmuş

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,393
1,476
113
Sabahtan aksama evrim teorisi deyip erkek kadına saplıyanca auwww doğada tuttuğunu değil mi..bu samimiyetsizlik öldürecek beni
Hocam yalnız çok ağır saçmalıyorsun yani gerçekten. Sen evrimi kabül etmiyorsan ilaç bile kullanmaman gerekir. İlaçlar da buna göre geliştiriliyor. Hastalar kullandığı ilacın dozunu zamanla arttırabiliyor mesela. Çünkü vücudundaki mikrop bile kendisini vücutta barınabilmek için geliştiriyor yeniden kodluyor. Hasta da dozu arttırmak durumunda kalıyor. Bu verilebilecek en basit örnek. Kaldı ki insan evrimi denilen süreç 6,5 milyon yıl öncelerine dayanıyor.. Madem evrim yok neden kuyruk sokumun var. Neden seyrek te olsa vucudunda hala kıllar var. Neden hala bazı insanlarda 20lik diş olarak adlandırılan öğütücü dişler çıkıyor. Akciğerlerindeki oksijen ve karbondioksitin seviyesi bile havadaki bileşenlere göre evriliyor. Yani havadaki oksijen miktarına göre ciğerlerinin kapasitesi ve boyutu da evrimleşiyor.

Ahlak kuralları da toplum kurallarına ve cezai yaptırımlara dayanıyor. Komün hayatı yaşamak kuralları da beraberinde getiriyor. Sebebi de çok basit. Kimse kendi çevresine yapılmasını istemediği şeyleri başkalarına da yapamaz. Yaparsa da komün tarafından cezalandırılır. Yani sen evrimi kabül ettin diye bu neden birine tecavüz edebileceğin anlamına gelsin. Bu nasıl bir zihniyet. Dondum kaldım

Esas samimiyetsizlik, senin evrimi kabül etmediğin halde ilaç kullanmanda bence

Son düzenleme:

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,995
5,498
113

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,702
1,403
113
İntihar etti demek öldü demektir hocam. Diğerine intihar teşebbüsünde bulundu denir.
Zaten a haber den almıyoruz haberin detaylarını sully arkadaşımız bilgilendiriyor bizi dost ondan dolayı çokta şey yapmamak lazim :D

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,702
1,403
113
Eğer tecavüz suçu bı iftira vesaire değilse ve Alves öldüyse ben onun cesedini skm

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,995
5,498
113
İntihar etti demek ölmüş demek diger turlu intihara teşebbüs olmuyor mu
Mantıken İntihar etti demekle intihara teşebbüs etti demek aynı şey bence.
Zaten birisi İntihar etti dediğinde ilk soru ölmüş mü oluyor.
Belkide yanlış biliyorum ama bana böyle mantıklı geldi o_O

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,915
4,716
113
Mantıken İntihar etti demekle intihara teşebbüs etti demek aynı şey bence.
Zaten birisi İntihar etti dediğinde ilk soru ölmüş mü oluyor.
Belkide yanlış biliyorum ama bana böyle mantıklı geldi o_O
İntihar girişimi oluyor galiba.

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Beyler 3 sayfa boyunca intihar etti demek öldü demek mi, ölmedi demek mi sorusunu tartıştığınıza inanamıyorum cidden.

Visitor

🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,702
1,403
113
@SabriBey
@beckham
Bir intihar girişimi olduğunda intihara teşebbüs oluyor bu olumlu olursa intihar edip sırat köprüsüne yolculuğa cikiyorsun olumsuz sonuclanirsa teşebbüs ile kalıp dünyada sürünmeye devam ediosun :D

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,995
5,498
113
Şimdi noktayı koyucam bi sn

SabriBey

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,995
5,498
113
1710024760342.png

1710024815818.png

Arkadaş haklıymış.. Yapay zeka Chat GPT'ye sordum...