Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dipbet - 50₺ Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
çevrim tamam toplam çevrim 616 tl ( normalde 500 ama ne olur ne olmaz dedik ana bakiyeyi de 100 de bıraktık.son 1 kupon kaldı freiburg-dortmund ilk yarı 1.5 üst dedik gelse de gelmese de bakiye 100 şu an ve çevrim fazlasıyla bitmiş durumda.bakalım ödeme yapacaklar mı? pek sanmıyorum ama göreceğiz.)
Canlı destek sabahtan beri yok.papara ile çekim var mı acaba ve bu arada çekim yapan oldu mu?

egelixx10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
802
305
63
Liverpool 3.5 olursa bende çekip talebi vereceğim

rhodesian35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
321
57
83
bonus tanımlı dıyor arkadas cekım veremıyosun kı 550 tl lık bahıs aldım bakıye 123 ama bonus tanımlı dıyıp cekım verdırtmıyor
canlı acılmadan bırsey veremezsınız

burak5826

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,819
864
113
Çekim talebi verdim an itibari ile bakalım ödeyeceklermi

Kapudane

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
571
45
28
Gonderirler ya o kadar kotu bi siteye benzemio ama bakalim

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,657
369
83
Çekim verdim şimdi yatarsa yazarım arkadaşlar.bu arada kasa 1250 olup 100 çektik.kendi paramla bu kadar yapamazdim.

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Hala biriniz bile cekim vermedi mi? diye sormaya gelmistim. Verenler olmus nihayet. Cevrimi dun gece bitirenler vardi onlardan ses cikmadi isin garibi.

Benzema sagolsun benim de cevrimi bitirmem garantilendi. 500 liralik kafadan sallama kuponlar yapip ben de cekim talebi verecegim.

50 liralik kupon yapmayan insan da degilim normalde. Ne halt etmeye sunu nornal bir kasayla yapmadim ki? 689 oldu kasa...

gokhan1975

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,267
618
113
2-3 kişiye gönderir sonra zaten ödeniyor diye 3-5 sazan 100 er tl atsa yeter verdiklerinin yerine isme bak dipbet ne salak bir site ismi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...