Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dipbet - 50₺ Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kapudane

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
571
45
28
2-3 kişiye gönderir sonra zaten ödeniyor diye 3-5 sazan 100 er tl atsa yeter verdiklerinin yerine isme bak dipbet ne salak bir site ismi.
Isme bakma valla mackolikbetten 200 cekmostim 3 ay once bende inanamamistim hemdd bok gibi alyapiydi bu iyi gene

rhodesian35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
321
57
83
15 dk 1 saat arası dedı canlı hıc sandmıyom bu sıte hayatta gondermez
bırazdan sıteden engellerler

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
500 tl yatırım yapıp 100 tlnizi çekebilirsiniz dedi destek :D
Inanmadim kardes kusura bakma. Dolandirici bile olsalar 500 falan demezler gozunu seveyim...

Istim uzerindeyim zaten. Hayatimda ilk defa bir siteden hakedilmis cekimimi yapamama ihtimalim var. Yapmayin soyle seyler...

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Ne sikime tuttuysa o kuponlar... Bir Real macindan 2 sene sonra falan kazandim herhalde. O da bu sitede. :confused:

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Ustam trollüğüne yazdım zaten
Ama bu sitenin önceki adı idda4la ydı ve durmadan arıyodu temsilcisi ve çekim yapan pek yoktu ama satın alınmış site belki şerefli insanlar almıştır
Kafam normal olsa cevap yazmazdim zaten. Su an her seyi ciddiye alma ihtimalim var KB...

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
canlı destek hala kapalı bende.100 çekeceğiz altı üstü izin yok hesabınıza tanımlı bonus var yazıyor çekim yapınca.

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,657
369
83
Arkadaşlar cekim yapıldı bilginiz olsun

rhodesian35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
321
57
83
canlı destek hala kapalı bende.100 çekeceğiz altı üstü izin yok hesabınıza tanımlı bonus var yazıyor çekim yapınca.
lardesım bendede aynı sorun vardı mobılden defalarca denedım canlı destek gorundu alev hanıma bonusu cevırdım para cekımı veremıyom dedım tanımlı bonus vs dedım sımdı verebılırsınız dıye duzelttı sonra verdım

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Odeme haberi iyi geldi. Benim su tutan kupon hesaba gecse de cevrimi bitirsem...

Burak Dinc ismi acayip tanidik geldi. Gelen paparalara baktim yok. Muhtemelen baska bir siteye yaptigim yatirİmda para gonderdim ben bu adama. (iddaa4.la veya hilbet olamaz.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...