Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Dipbet - 50₺ Deneme Bonusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
Çekim talebiniz tarafımıza ulaşmıştır.SİMDİ 5500 BAKİYEM 100 TL YE DUSURULMUS CEKİM TALEBİMİDE KABUL ETTİLER CEKİM GELİNCE SİZLERLE PAYLASİRİM SONUCTA DİPBETİN PAYLASİM SİTESİ BURASİ YAYİNLARİM

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
PARA HRSABİMA YATARSA HEMEN GERİ DİPBETE YATİRCAM.NEDENİMİ İLKDEFA Bİ SİTEDE 5500 YAPTİM CEVİRİME TOPLAM BAKARSN 20 BİN TL CEVİRİM YAPTİM UGURLU GELDİ UGURUMU BOZMAK İSTEMİYORUM BELKİDE SANS BİRDADİR

Okanmrg

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
570
101
43
PARA HRSABİMA YATARSA HEMEN GERİ DİPBETE YATİRCAM.NEDENİMİ İLKDEFA Bİ SİTEDE 5500 YAPTİM CEVİRİME TOPLAM BAKARSN 20 BİN TL CEVİRİM YAPTİM UGURLU GELDİ UGURUMU BOZMAK İSTEMİYORUM BELKİDE SANS BİRDADİR
Bence atma geri bu sitede o miktarı ödemezler sana

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
Banka havalesi iptal oldu papara istediler yolların yeniden bekliyorum yaratsa çekimi sizlerle paylsirim

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,897
21,113
yatırma sakın :)

Krglu72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
64
28
Hakikaten bu sıtenın canlı destegıne baglanabilip çekim alan olduysa bravo :)

kajer57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,103
1,700
113
senin kac saat surdu benimki kadar sürdu mu

sahon7979

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
75
9
8
benim bugün geldi papara ile arkadaşalr site ödeme yapıyor ama belli ki zorlanmışlar

kajer57

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,103
1,700
113

sahon7979Tanınmış üye
Yenibenim bugün geldi papara ile arkadaşalr site ödeme yapıyor ama belli ki zorlanmışlar

ne zaman verdin sen cekimi

Krglu72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
64
28
Çekimi nasıl veriyorsunuz canlı kapalı iken

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Ben talebi gece 11:30'da verdigim icin tam da degerlendireniyorum. Yoksa teknik olarak 12 saate yakin surede yatti para.

Bu sabahtan talep verip 7-8 saat beklemek sikinti olabilir.

Krglu72

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
327
64
28
yatırıyorlarama geç yatırıyor bunlar
Başkanım çekim talebindeki bonusunuz var çekim yapamazsınız ibaresini kaldırtabilsek bekleyelimde canlı destekleri açık değilki anlamadığım arkadaslar bu ibareyi nasıl kaldırttıda ödemeleri geliyor

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Başkanım çekim talebindeki bonusunuz var çekim yapamazsınız ibaresini kaldırtabilsek bekleyelimde canlı destekleri açık değilki anlamadığım arkadaslar bu ibareyi nasıl kaldırttıda ödemeleri geliyor
Arada canlıyı açıyorlar o ara veren veriyor

oktayacer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
455
31
28
benim 7 saat oldu papara taşebim kisöet bakalö
Sen canlı yardıma mesajını bırak onlar gerekeni yapacak sonra beklemeye bırak papara çekimi ver bakiyeni 100 TL te dusutecekler sonrada çekim serbest paparada 1 gün sürer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...