Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Dolandırıcı üye ifşa etmeliyim biraz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

reAper192

Don't Fear the Reaper
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,647
3,673
113
Mevzuyu anladıktan sonra yazın şuraya da manasız şeylerle uğraşmayalım.

Benim anlamam uzun sürer diyen de hiç uğraşmasın ekran görüntüsü vs. atmakla. :)

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
istemek ile sözünde durmamak arasında çok fark var fakat daha önce forumda hiç sohbet muhabbet etmediğiniz adamlara özelden zor durumdayım yok şöyle yok böyle tarzı mesaj atıp para istemek çok yanlış. para alışverişi de yasak forum kurallarına göre ama buna tolerans gösteriliyor yapacak bir şey yok paramı aldı vermiyor diye sitem etmemek lazım ifşalayıp rezil etmek lazım :)
Zaten paramı aldı vermiyor diye sitem etmedim ki başkalarının canı yanmasın dostum tek isteğim oydu

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
istemek ile sözünde durmamak arasında çok fark var fakat daha önce forumda hiç sohbet muhabbet etmediğiniz adamlara özelden zor durumdayım yok şöyle yok böyle tarzı mesaj atıp para istemek çok yanlış. para alışverişi de yasak forum kurallarına göre ama buna tolerans gösteriliyor yapacak bir şey yok paramı aldı vermiyor diye sitem etmemek lazım ifşalayıp rezil etmek lazım :)
Tölerans falan yok normalde dostum her şekilde yasak

Samet5555

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
517
52
28
Senin amacın nedir ?
Burdaki konuya hakim mısın?
iki kişye 50 tl vermiş arkadaş ve alamayınca doğal olarak gelip burda konu açmış.
Var mı öyle birşey, borç verdin de alamadın mı?
Şu yaptığın hoş olmadi
Vermesin kardeşim ne versin ne istesin ikiside şucludur benim gözüm de ag kumarını cebinde paran varsa oyna

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,900
2,447
113
bu site de çoğu tanış kişiler birbiriyle para alışverişi yapıyor yasak olsa engellenirdi çoğu :)
Bu başlığın içinde dönen olayların sebebini sorgula ozaman neden kurallara uyulması gerektiğini anlarsın.

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Vermesin kardeşim ne versin ne istesin ikiside şucludur benim gözüm de ag kumarını cebinde paran varsa oyna
Kardeşim küfürsüz konuşamayan insanlara şuursuz denir bizim çevremizde belliki sen 2 yıllık Forumda 3 yıllık olan cebinde ki parayla bahsini alan dünyanın en dürüst insanisin bende gelmişim senden rica etmisim etmez olaydım senin gibiler hayırsız olur çünkü

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,066
113
Beyler sadece forumda değil her yerde böyle, yakının olmadığı biri sana borçluysa telefonlara bakmaz , görünce uzaklaşır , bin türlü yalan söyler. Buradaki de engel atıyor. Kimse birbiriyle borç alışverişine girmesin, eğer güvendiğiniz biriyse de bu sizin sorumluluğunuzda. Herkesten borç isteyen ve foruma hiç katkısı olmayan birini zahmet olmazsa şikayet edin :)

Samet5555

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
517
52
28
Kardeşim küfürsüz konuşamayan insanlara şuursuz denir bizim çevremizde belliki sen 2 yıllık Forumda 3 yıllık olan cebinde ki parayla bahsini alan dünyanın en dürüst insanisin bende gelmişim senden rica etmisim etmez olaydım senin gibiler hayırsız olur çünkü
Edebiyat yapmalan burda hiç tanımadığın adamdan para iste ben mi hayırsız yardım edecek olsam gider ihtiyacı olana ederim senin gibi kumarbaza degil

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
Çok düştüm kardeşim ama burada bir kişiden para istemedim istedi diyen
Edebiyat yapmalan burda hiç tanımadığın adamdan para iste ben mi hayırsız yardım edecek olsam gider ihtiyacı olana ederim senin gibi kumarbaza degil
Edebiyat yapmıyorum ağzını topla kumarbazsam sana mı kumarbazim o dönemde ihtiyacım vardı istedim dedim yalan mı söylüyoruz burada konuyu bilip bilmeden okuduğunu anlamadan konuşuyorsun daha da konuşma defol konudan

Cemcem123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
901
988
93
ben sigara alicam param yok açık söylüyorum delikanlı gibi 20tl atabilecek varsa özelden yazsın parasını salı günü alsın öyle yok çekim Yapicam bilmem ne bana ters -:)

Rastaman35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,837
1,316
113
ben sigara alicam param yok açık söylüyorum delikanlı gibi 20tl atabilecek varsa özelden yazsın parasını salı günü alsın öyle yok çekim Yapicam bilmem ne bana ters -:)
Paranın hepsi sitedeydi çekim verdim erken gelirse atayım geri vermene gerek yok dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...