Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

afyok03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,392
1,095
113
Benim hiç bir isim yok evim kira iken kabul olmadı 2 defa başvuru yaptım 2 sinde de kabul olmadı isim yok nasıl neye gore kabul oluyor anlamiyorum

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,071
44,397
113
Kodugumun bonus avcısı biraz git sosyalles dilenmekten başka bildiğin birşey yok kodugumun avel i
Benim dilendigim faln yokda hadi diyelimki dileniyorum sanane bundan?2.de bi forum icindeki arama yerine benim k adimi yazda biraz paylasmaktan insanliktan haberin olsun

afyok03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,392
1,095
113
Krdes her haneden 1 kisiye cikiyor hanende senden baska alan varsa ondan dolayi olabilir
Yok eşim ben 1de oğlum var ona rağmen cimadi ben kendi adima başvuru yaptım olumsuz sonra esimin adına yaptım oda olumsuz sonuç evim kira çalışamıyorum hiç bir gelirimde yokken olumsuz sonuçlandı sigortam dahi yok neden olumsuz anlamış degilim

doktorcivan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
250
91
28
peki sorması ayıp olacak ama kabul edilen arkadaşlar hane gelirine ne kadar yazdı acaba?

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Yok eşim ben 1de oğlum var ona rağmen cimadi ben kendi adima başvuru yaptım olumsuz sonra esimin adına yaptım oda olumsuz sonuç evim kira çalışamıyorum hiç bir gelirimde yokken olumsuz sonuçlandı sigortam dahi yok neden olumsuz anlamış degilim
Kardeşim yanlış anlamazsan birşey sorucam eşim ben ve oğlum yaşıyoruz çalışmıyorum işsizim evimde kira demişsin nasıl geçiniyorsun kardeşim merakımdan sordum yanlış anlama sakın

afyok03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,392
1,095
113
Kardeşim yanlış anlamazsan birşey sorucam eşim ben ve oğlum yaşıyoruz çalışmıyorum işsizim evimde kira demişsin nasıl geçiniyorsun kardeşim merakımdan sordum yanlış anlama sakın
Krem yapıp satıyorum kardeşim eşim kalp ameliyatı oldu hiç bir yere almıyorlar bende ona bakmam lazım krem satıp ekmeğimi çıkarmaya çalışıyorum cild beyazlatıcı leke giderici krem satıyorum

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Krem yapıp satıyorum kardeşim eşim kalp ameliyatı oldu hiç bir yere almıyorlar bende ona bakmam lazım krem satıp ekmeğimi çıkarmaya çalışıyorum cild beyazlatıcı leke giderici krem satıyorum
Dostum bulunduğun il ilçedeki vakıf yapıyor değerlendirmeyi oradaki karı eşine kızıyor canı sıkkın reddi basıp geçiyor inanki ben cimere şikayet ettim 4 gün sonra kabul edildi red yazan kabul edildiye döndü

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Dostum bulunduğun il ilçedeki vakıf yapıyor değerlendirmeyi oradaki karı eşine kızıyor canı sıkkın reddi basıp geçiyor inanki ben cimere şikayet ettim 4 gün sonra kabul edildi red yazan kabul edildiye döndü
Hangi ildesin cimere ne yazdın dost

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Hangi ildesin cimere ne yazdın dost
Ben aslında biraz çakallık yaptim işsizlik maaşı alabilmek için çıkış yaptirmiştim patrona başvurum reddedildi cimere işsiz olduğum halde neden kabul edilmiyor herhangi bir gelirim yok ölmemizmi gerekiyor şeklinde yazdım cimer aynı gün dönüş yapmış valiliğe iletildi yazıyordu bir kaç gün içinde kabul edildi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,071
44,397
113
Ben aslında biraz çakallık yaptim işsizlik maaşı alabilmek için çıkış yaptirmiştim patrona başvurum reddedildi cimere işsiz olduğum halde neden kabul edilmiyor herhangi bir gelirim yok ölmemizmi gerekiyor şeklinde yazdım cimer aynı gün dönüş yapmış valiliğe iletildi yazıyordu bir kaç gün içinde kabul edildi
Demekki cimer etki ediyor

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
Ben asgari ücret yazdım sigortalı işte de çalışıyorum kabul edildi benim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,071
44,397
113
Bu hafta icinde onay alan herkes odemesini alicak diye dusunuyorum.bakalim umarim yanilmam.kaldi 3 gun

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
Geçen ayın 4 ünde başvurduk hala 1.5 ay oldu hala süreç devam ediyo Allah belalarını versin yandaşlarına dağıtsınlar anca

2002

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
498
223
43
Geçen ayın 4 ünde başvurduk hala 1.5 ay oldu hala süreç devam ediyo Allah belalarını versin yandaşlarına dağıtsınlar anca
ne yandaşlığı hiç bir partiye üyeliğim yok hatta muhalif arkadaşım bile aldı bende aldım her defasında. haksız karalama uydurmayın.

Melikesi16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
695
349
63
ne yandaşlığı hiç bir partiye üyeliğim yok hatta muhalif arkadaşım bile aldı bende aldım her defasında. haksız karalama uydurmayın.
Kardeşim adam benden 20 gün sonra başvurdu sonuçlabmış biz 1,5 aydır bekliyoruz hayır mı bizim günahımız ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...