Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,465
18,623
113
Aynen bugün beklenti var ama geçen ay 30 çekmişti bu ay 31 beelki yarında olabilir bu duruma göre ama bu ay içinde mutlaka yatar

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,103
638
113
Aynen bugün beklenti var ama geçen ay 30 çekmişti bu ay 31 beelki yarında olabilir bu duruma göre ama bu ay içinde mutlaka yatar
Yarın yatarsa anlamı yok mesela kartı olamayan diğer güne sarkar bugün çalışıyorlarken yatırsalar daha mantıklı ama işte bura Türkiye mantık nerde 🤣

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,751
5,570
113
ailede memur yok verirler mi ki bize özel sektör pandemi dönemi aldıydık banka hesabı falan inceleniyor diye yazanlar vardı ondan başvurmadıydım daha

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
8 ağustos da onaylandı hala birsey yok her ay 450tl mi yatiracaklar yoksa tek seferlik mi

korhankaya48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,997
1,058
113
Büyük sehirlerde olanlar daha şanslı bu konuda..bizim siyasi görüşten dolayı mümkün değil verilmiyor..sosyal yardimlasmada çalışanların tamamı akapeli..yaşadığım ilçede parmakla gösterilecek kadar azdır muhaliflere verilen yardım.. küçük yerlerde bu yardimlardan ekmek yok o yüzden...herkes birbirini taniyor..(amacım siyasi bir tartışma.yaratmak değil durum tespiti)

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Arkadaşlar ben arayıp sordum bu yeni program olduğu için devlet tam ödemeleri oturtmamış en kısa zamanda yatacak dediler.Yani bu ay normelde yatmadı önümüzdeki ay yatarsa iki ayın birden yatar yada 1 ay uzatirlar yarında yatmazsa eger.Tahminim öyle

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,465
18,623
113
Arkadaşlar ben arayıp sordum bu yeni program olduğu için devlet tam ödemeleri oturtmamış en kısa zamanda yatacak dediler.Yani bu ay normelde yatmadı önümüzdeki ay yatarsa iki ayın birden yatar yada 1 ay uzatirlar yarında yatmazsa eger.Tahminim öyle
Sen geçen ay almıştın bu ay yatmadı mi sana ?

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Sen geçen ay almıştın bu ay yatmadı mi sana ?
Yok yatmadı 144 aradım oda 50 dakikada bağlandı sorup öğrendim.Bu arada haberiniz olsun okula giden çocuklarınız varsa kırtasiye parası yatırıyor devlet eğer sigortalı felan değilseniz yine .Zaten Sosyal yardımdan devam yardım alan varsa kabul olur diye tahmin ediyorum.Ben başvuru yaptım oda 1.300 veriyorlar ama durumun olmadığına dail eve gelme sanslari varmış yada muhtarlıktan durumun olmadığına dail belge istiyorlar yani kısacası onunda başvuru şartları var başvuru yapmak isteyen yapsın oda SED BASVURU

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,465
18,623
113
Yok yatmadı 144 aradım oda 50 dakikada bağlandı sorup öğrendim.Bu arada haberiniz olsun okula giden çocuklarınız varsa kırtasiye parası yatırıyor devlet eğer sigortalı felan değilseniz yine .Zaten Sosyal yardımdan devam yardım alan varsa kabul olur diye tahmin ediyorum.Ben başvuru yaptım oda 1.300 veriyorlar ama durumun olmadığına dail eve gelme sanslari varmış yada muhtarlıktan durumun olmadığına dail belge istiyorlar yani kısacası onunda başvuru şartları var başvuru yapmak isteyen yapsın oda SED BASVURU
Umarım alırsın iyi olur bizde çocuk yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...