Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,078
44,400
113
Odur kaç çocuk olduğunu soruyor ilk okul mu orta okul mu hepsini soruyor .Başvuru öyle değil mi😂😂
Yok oyle degildi.basvurudan sonra tekrar kntrol ettim bi bakdim senin basvuruda ekonomik yaziyor benimkinde yazmiyor.megersem yanlis basvuru yapmisim sonradan dogrusunu yaptim digeride kaldi oyle.neyse fazla basvuru goz cikartmaz 😁😁

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Yok oyle degildi.basvurudan sonra tekrar kntrol ettim bi bakdim senin basvuruda ekonomik yaziyor benimkinde yazmiyor.megersem yanlis basvuru yapmisim sonradan dogrusunu yaptim digeride kaldi oyle.neyse fazla basvuru goz cikartmaz 😁😁
Birşey olmaz doğrusunu yaptıysan sikinti değil.Hem bakarsın hepsi kabul olur belki 👍🙏

gecesiyah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,655
1,713
113
Bütün şartlar uygun olduğu taktirde iki kere başvuru yaptık kabul edilmedi saçmalık deilmi yane

AYDIN2773

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,238
966
113
Ptt kurum ödemelerine girebilen varmı girilmiyor da acaba yattımı paralar

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Acil lazım ya yatırmazlar bu ay boş geçerler adiler

agce

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,965
537
113
Sanki her haneye 10 k yatircak.kici kirik 400 lira yatircaklar.onuda becerememisler guya.yapacaklari isin icine tukureyim.1 yardimida adam akilli sorunsuz yapamadi aveller pandemi destegide boyleydi ugras babam ugras.
400 tl bonus veren siteler var devletijiz veremedi hadi bizi bosver gercekten ihtiyaci olanlar var

emreyagmur

Tony Montana 🚬
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,676
12,736
113
Bu paralar ne zaman yatacak arkadaşlar bilgisi olan varmı kabul edileli 1 ay oldu

otedere38

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
343
160
43
Bunlar tam ... gidip o ülke bu ülke yardım yaptık diye reklam yapıyorlar kendi insanina yaptiklarina bak bunlara oy verenin gram aklı yok yemin ediyorum ya
aldigin parayi kumari yatircan vermeyince hemen zelzele bana bosa yok nerden biliyon amk ayaklari yapma

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
Banada dün onaylamislar yardımı ne zaman verirler Allah bilir

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,103
638
113
aldigin parayi kumari yatircan vermeyince hemen zelzele bana bosa yok nerden biliyon amk ayaklari yapma
Sizin hayatiniz kumar olmuş kardeşim ben öyle bağımlısı değilim varsa oynarım yoksa aklıma gelmez boş yapma aldığım parayı kumar için değil hepsi ile bez alıyorum bilip bilmeden sallama yol al karşındakini tanımadan yorum yapma

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,078
44,400
113
Kardeşim adam benden 20 gün sonra başvurdu sonuçlabmış biz 1,5 aydır bekliyoruz hayır mı bizim günahımız ne
Iyide kardes bu ihtiyac sahiplerine diyor.sen hem esim hem ben calisiyoruz diyorsun sana cikmasi anormal olr zaten ben seninle ayni durmda olsa asla ama asla basvuru yapmam

kral7222

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
53
22
8
Iyide kardes bu ihtiyac sahiplerine diyor.sen hem esim hem ben calisiyoruz diyorsun sana cikmasi anormal olr zaten ben seninle ayni durmda olsa asla ama asla basvuru yapmam
selamun aleykum sizin basvuru yaptığınızdan beri yazdıklarınızı okudum bende az önce başvuru yaptım

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,078
44,400
113
selamun aleykum sizin basvuru yaptığınızdan beri yazdıklarınızı okudum bende az önce başvuru yaptım
A.s umarim kabul olur.okula giden cocuk varsa o basvuruyuda ya o daha iyi oduyormus.gerci biz basvurali 2 ayi gecti kabul olali 2 ayi gecti hala odeme yok.devletin kasasindan milyar dolarlar su gibi akip geciyor vatandasa odeme yapmaya gelince odeme sistemi oturtulamadi gibi rezil, komik, utanc verici ve insana kufretme isteti doguran ruhsuz aciklamalar yapiliyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...