Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Ödemeniz hazırdır diyor 450tl hani 2 ay toplam verilecekti

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Ulan kafayi yedirtir bunlar adama.3 temmuzda basvurdum 1 aguatosta onaylandi tam 37 gun gecdi ne ptt kurum odemeisnde bisey gozukuyor nede odemeniz hazirdir yaziyor hic bi bk yok.sadece basvurunuz onaylandi yaziyor deteye basinca acilan sayfada sadece 1. Aydaki isinma indirimi yardimi gozukuyor bu gozukmuyor bile 🥵🥵

Asci55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
8,799
8,368
113
Ulan kafayi yedirtir bunlar adama.3 temmuzda basvurdum 1 aguatosta onaylandi tam 37 gun gecdi ne ptt kurum odemeisnde bisey gozukuyor nede odemeniz hazirdir yaziyor hic bi bk yok.sadece basvurunuz onaylandi yaziyor deteye basinca acilan sayfada sadece 1. Aydaki isinma indirimi yardimi gozukuyor bu gozukmuyor bile 🥵🥵
Ben temmuz 21 de basvurdum benımki hala süreçde :D Sen yine onay almşsın bu hafta gecer eline para sakin ol :)

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Senin gozun aydin bnde oyle bisey yok.odeme bile gozukmuyor ya.cocugun okul masraflari belimi buktu sigara parasi bile kalmadi su yatsaydi bikac gun idare ederdim.
Onay gözüküyor mu yani kabul edilmiş mi.Eger edilmişse oturduğun yerin sosyal yardimlasmasina git tamam orada konuş derdini anlat ama beni yanlış anlama kolunda saatle veya ne bileyim lüks giyim giyme.Bizim burada kulagimizdaki küpe sahte bile olsa ona bile parayı nasıl bulup aldın gibi bakıyorlar.Onun için dedim

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Onay gözüküyor mu yani kabul edilmiş mi.Eger edilmişse oturduğun yerin sosyal yardimlasmasina git tamam orada konuş derdini anlat ama beni yanlış anlama kolunda saatle veya ne bileyim lüks giyim giyme.Bizim burada kulagimizdaki küpe sahte bile olsa ona bile parayı nasıl bulup aldın gibi bakıyorlar.Onun için dedim
Ben fakirin tekiyim senem ya ne saati ne ne guzel giyinmesi.ben giyime kusuma hic hevesli biri deilim zaten.sadece bekarken kiz arkadasimla bulusucaksam o zamna giyinirdim yoksa hic bi zaman tinlamiyorum 😁 evet kabul edildi agustosun 1inde ama suan hic bi gelisme yok en son kabul edilmisti oyle kaldi.yani sizin gibi su kdr odeme hazir yada ptt kurum odemelerinde gozukmuyor.

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,553
4,802
113
Bende e-devlet PTT kurum ödemelerinde
Ödemeniz XXXXXXXXXX numaralı sosyal kartınıza aktarılmıştır yazıyor hesaplara aktarılmış 2. ödeme.

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Ben fakirin tekiyim senem ya ne saati ne ne guzel giyinmesi.ben giyime kusuma hic hevesli biri deilim zaten.sadece bekarken kiz arkadasimla bulusucaksam o zamna giyinirdim yoksa hic bi zaman tinlamiyorum 😁 evet kabul edildi agustosun 1inde ama suan hic bi gelisme yok en son kabul edilmisti oyle kaldi.yani sizin gibi su kdr odeme hazir yada ptt kurum odemelerinde gozukmuyor.
Bana yatmış PTT kartıma beni gerçekten yanlış anlama eğer kabul edilmiş gözüküyorsa yardımlaşmaya eşinle git çocuğunuzda yanınıza alın kabul edildiğini soyle işlemleri hem hizlandirirlar hemde belki başka yardımda bağlarlar.Benim eşim issizken bizde gittik bunda utanılacak birşey yok.Aslina bakarsan devlet utansın böyle insanları bu duruma düşürdüğü için ☺☺🙏

selocan83

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
758
224
43
Ptt den çeken varmı ödeme yapılıyor mu ptt gözüküyor alabilen varmi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Bana yatmış PTT kartıma beni gerçekten yanlış anlama eğer kabul edilmiş gözüküyorsa yardımlaşmaya eşinle git çocuğunuzda yanınıza alın kabul edildiğini soyle işlemleri hem hizlandirirlar hemde belki başka yardımda bağlarlar.Benim eşim issizken bizde gittik bunda utanılacak birşey yok.Aslina bakarsan devlet utansın böyle insanları bu duruma düşürdüğü için ☺☺🙏
Yok be ne utanicam ya.bi arada ben basvuru yaptim para esimin adina yatmis daha onceki basvurulari o yapiyordu bu sefer ben yaptim o yapmadi amayinede ona cikmis ne is anlamadim ama 600 lira yatmis idare ederiz bikac gun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...