Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,545
499
83
Beyler 01.09.2022 kabul edildi yazıyor nerde alacağım parayı odun almam gerek 1ton kış geliyor hersey uçuyor şimdi ne yapmamgerek kimlikle ptt ye mi gitmem gerek yoksa beklicem mi

Berkan3636

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,064
586
113
Ptt ye sor benim 1 ay oldu hala süreç devam ediyor yada sosyal yardım vakfına git nasıl alabilirim diye

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Dostlar yardımı onaylanıp da henüz ödemesi gelmemiş olan var mı ?

mrtk1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
109
43
Arkadaşlar benim başvurum 450 tl ödemeniz hazırdır yazıyor ben ptt ye mi gidip alıcam yardımcı olabilck varmı

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,040
44,097
113
3 ay oldu onaylananı hala gelen giden yok aradım bugun sosyal yardımı iptal edin sizin vereceğiniz paranın dedim kapadım 8 ay kaldı gorucem bunları ben

Kotucocuk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,693
3,803
113
Benim 2 gün önce ilk defa kabul edildi uygun gorulmusuz belli bı günü var mı para ne zaman hesaba aktardiklarina dahil

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,874
833
113
Peki odeme durumu burdan mi takip ediliyor Ekli dosyayı görüntüle 261027
Ptt kurum ödemeleri ekranından bakabilirsin üstad. Suan birsey goremezsin yardim yattigi zaman orada gözükür. Fakat evliysen eşine ya da aile ile yaşıyorsan onların adına da yatabiliyor nadir de olsa. Ekimin ilk haftası zaten konu canlanır. Kendi adına göremezsen hanende yasayan diğer kişilere de bi bakarsın

Zeus44

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
846
281
63
Ptt de görevli her ayın 15 inde yatacak dedi

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Evet beyler hayirli olsun alanlara 450 600 arasi olan yardim 850 1250 olmus bilgi kesin ve net

SOSYAL YARDIM PARASI NE KADAR, AİLE DESTEK PAKETİ MİKTARI ARTTI MI?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Türkiye Aile Destek Programı’nın kapsamını genişlettiklerini belirterek, "Programımızdan daha fazla vatandaşımızın istifade etmesi için mevcut bütçemiz 15 milyar TL’ye 25 milyar TL ilave ederek programımızı genişletiyoruz. Bu doğrultuda 450 TL - 600 TL olan destek tutarımızı 850 - 1.250 TL’ye yükseltiyoruz” dedi.

Bakan Yanık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni sosyal yardım paketinin detaylarını paylaştı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...