Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Render

40 bulky fruits 6 line
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,647
659
113
hazır konu hortlamışken aklıma geldi bir bakıyım dedim 6 ekimde başvuru yaptım 21 gün olmuş süreç devam ediyor diyor ortalama ne kadar sürede yanıtlıyor bunlar red yesek de rahatlasak en kötü
Usta cimerden talep oluştur iki günde sonuçlanır

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
hazır konu hortlamışken aklıma geldi bir bakıyım dedim 6 ekimde başvuru yaptım 21 gün olmuş süreç devam ediyor diyor ortalama ne kadar sürede yanıtlıyor bunlar red yesek de rahatlasak en kötü
Benim 28 gün oldu hala devam ediyor diyor şerefini sttklrm suriyeli afganı na yamıyorlar ne var ne yok bu kadar devam edermi bi inceleme dalga geçiyorlar resmen bizi bu hale getiren bunlar zaten bide eğleniyorlar bizle

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
Benim 28 gün oldu hala devam ediyor diyor şerefini sttklrm suriyeli afganı na yamıyorlar ne var ne yok bu kadar devam edermi bi inceleme dalga geçiyorlar resmen bizi bu hale getiren bunlar zaten bide eğleniyorlar bizle
cevaplanınca haber et usta nasıl bir bürokrasi varsa sonuçlanmıyor kolayla japonlar stadyum teslim ediyor bu sürede

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
cevaplanınca haber et usta nasıl bir bürokrasi varsa sonuçlanmıyor kolayla japonlar stadyum teslim ediyor bu sürede
Bende anlamadım bunların iş şey gibi bi sitede kazanırsın risk birimi 2 3 ay incelemede derler ona döndü 1 ay oldu mq

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...