Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Günaydın freespinden zengin oldunmu payfix yazıyorum :)
Okumadın herhalde paylaşımı konuda baksaydin 😔Resmen tipi dalga geçti oyundan atıp atıp durdu 3 TL verdi ne işime yarar.Kazansam aklımdasın merak etme .Bu kadar etkinlikten sıfıra sıfır hiçbir şey çıkmadı.Sen yine benden iyisin.☺☺🙏

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Okumadın herhalde paylaşımı konuda baksaydin 😔Resmen tipi dalga geçti oyundan atıp atıp durdu 3 TL verdi ne işime yarar.Kazansam aklımdasın merak etme .Bu kadar etkinlikten sıfıra sıfır hiçbir şey çıkmadı.Sen yine benden iyisin.☺☺🙏
Senem cocuk parasi almak icin hangi yardima basvurmak gerekiyordu seninle bi ara konustuk ama kaynanam hastahaneye yatti hanim yapamamisti o basvuruyu basvuru forumunun adi nedir tam olarak
Bu arada paralar bu hafta ici yatar diye dusunuyorum bakalim

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Senem cocuk parasi almak icin hangi yardima basvurmak gerekiyordu seninle bi ara konustuk ama kaynanam hastahaneye yatti hanim yapamamisti o basvuruyu basvuru forumunun adi nedir tam olarak
Bu arada paralar bu hafta ici yatar diye dusunuyorum bakalim
Çocuk parası şartlı sağlık Şartlı eğitim var oraya başvuru yapılıyor 5 yaşına kadar sağlıktan yararlanıyor yani sağlık parası alıyor.Okuluna başladığında da eğitim parası devam ediyor onu syd başvuran yapılıyor .Oda Google de syd başvuru yaz orada çıkıyor.Ama Şehir olarak farklı olabilir sosyal yardımlaşma bakanlığı yazacak birde hangi şehirdeysen o yazar 🙏

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Çocuk parası şartlı sağlık Şartlı eğitim var oraya başvuru yapılıyor 5 yaşına kadar sağlıktan yararlanıyor yani sağlık parası alıyor.Okuluna başladığında da eğitim parası devam ediyor onu syd başvuran yapılıyor .Oda Google de syd başvuru yaz orada çıkıyor.Ama Şehir olarak farklı olabilir sosyal yardımlaşma bakanlığı yazacak birde hangi şehirdeysen o yazar 🙏
Tskrler

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Bu hafta alirizda umarım zamlı alırız
Gunaydin hayırlı sabahlar ☺🙏Baktım daha zam gözükmüyor aynı 2 güne kadar yaparlarsa bilmem onu zaten geçen ayın 10 da mi ne yatmıştı bu ayda herhalde aynı yatar.Yatsada su cocuklarin ihtiyaçlarını alsam.Heveslendim zam var diye ama ortada birşey yok 😔😔

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,094
634
113
Gunaydin hayırlı sabahlar ☺🙏Baktım daha zam gözükmüyor aynı 2 güne kadar yaparlarsa bilmem onu zaten geçen ayın 10 da mi ne yatmıştı bu ayda herhalde aynı yatar.Yatsada su cocuklarin ihtiyaçlarını alsam.Heveslendim zam var diye ama ortada birşey yok 😔😔
Hiç zam muhabbetide yok ortada

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,920
12,006
113
Selam dostlar ben simdiye kadar sadece dogalgaz yardımına basvurdum baska hicbir yardima basvurmadim anlamiyorumda kısaca hangilerine nasil basvurabilirim bilen yardımcı olabilirmi.
Bu arada onaylanan dogalgaz yardımından sadece 1 aymı yararlanabiliyorum yoksa kış boyumu yararlanabilirim yüzde kaç destek oluyorlar acaba

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Benim 2 ay olacak daha başvuru devam ediyor diyor

Vartolukaya

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
108
23
18
Ben geçen ay 500 TL çektim bu ayda yatarmi bana nekadar yatar Screenshot_20221101-121609~2.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...