Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Sizin başvuru nasıl onaylandı dayımı lazım benim 1 ayı geçti devam ediyor diyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,345
113
Öyle kanka bize 350 yatıyordu bu ay 660 yatmış seçimler yaklaşıyor ya ondan bağlı olduğun sosyal yardıma gidip başvur gelip bakıyorlar eve falan uygunsa limit belirliyip veriyorlar
Valla ben sosyal ekonomik destek icin basvurdum gecen hafta bn yokken incelemeye gelmisler bikac soru sorup gitmsler ama hic bi gelisme yok ne onay ne red

zaza

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
297
28
28
Aile destek programi ekim odemeleri yapildimi arkadaslar benim 10.ay 10 nubda onaylanmis nezaman almaya baslarim.

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Valla ben sosyal ekonomik destek icin basvurdum gecen hafta bn yokken incelemeye gelmisler bikac soru sorup gitmsler ama hic bi gelisme yok ne onay ne red
Sendeki sed ödemesi e devlet üzerinden kontrol et orada ne yazıyor yada sed ödemesine bak belki onaylanmıştır oradada yazar

Beşiktaş

Federal42
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,383
18,518
113
Ee hala yatirmamis bunlar ne zaman yatacak ki acep haftaya bırakmazlar değil mi ? İlk hafta diyorlardi

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,094
634
113
Bir iside düzgün yapsalar sasircam amk destek ödemesi dediğin ayın 1 i dedummi tık yatması lazım

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,739
5,560
113
6 Ekimde yapılan başvuru aynı hala nasıl bürokrasi varsa çok mu zor onay ya da red vermek

mardok

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
111
51
28
Yine aynı senaryo zamları yapma halkın refahını sağla para felan verme....kişi başına 10 milyar verseler niyedir en baba 20 güne yetmez bizim bizim en yüksek paramız 200 tl yağ alamıyorsun neyin kafasını yaşıyoruz e devletmis

Lugi16

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
52
8
8
Yatan varmı beyler bu ay icin eklenme yapıldımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...