Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
Arkadaşlar benim e-devlet PTT kurum ödemede para gözüküyor şimdi PTT kartı ile çekmeye gittim hesap 0 diyor varmı böyle olan

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,433
449
83
@Gokhan1985 bro yanlız benim PTT kartım var gecen ay gözüktüğünde E-devleete gidip kart ile çekmiştim o aktarma mevzu istersen banka hesabına aktarabiliyordun öyle degilmi

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
@Gokhan1985 bro yanlız benim PTT kartım var gecen ay gözüktüğünde E-devleete gidip kart ile çekmiştim o aktarma mevzu istersen banka hesabına aktarabiliyordun öyle degilmi
Aynen öyle dost ben banka hesabına aktar yaptım gece IBAN girdim yine PTT karta yatmişti gündüz bir kaç saatte düşer karta

mustafa37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
598
490
63
Arkadaşlar 3 aydır süreç devam ediyor diyor hala ? sizde durumlar nedir böyle uzun süredir süreç devam ediyor yazan var mı ?

RüyaSenem

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,630
5,699
113
Kendi kendinemi düzeldi
Bizdede yokmus la hanim cekmeye gitmisti yokmus para
Geçende dedim ya size yaptırıyorlar ama yarın veya ertesi gün hesaba geçer yatmış zaten para.Orada ödemeniz hazırdır herhangi pttye gidip çekebilirsiniz dediğinde çekebilirsiniz.Yada Ödemeniz hazırdır numaralı kartınıza aktarılmış dediğinde çekebilirsiniz.Suan cekemezsiniz PTT kurum ödemelerine giris yapılmıyor

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,993
44,358
113
Geçende dedim ya size yaptırıyorlar ama yarın veya ertesi gün hesaba geçer yatmış zaten para.Orada ödemeniz hazırdır herhangi pttye gidip çekebilirsiniz dediğinde çekebilirsiniz.Yada Ödemeniz hazırdır numaralı kartınıza aktarılmış dediğinde çekebilirsiniz.Suan cekemezsiniz PTT kurum ödemelerine giris yapılmıyor
Hic bi yere girilmiyorki ya e devletde.yillardir su e devlet isine bi cozum bulamadilar.2 3 dk bekletiyor sirada sonra hata veriyor.acizlikten baska bizey degil suna cozum bulunamamasi

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Hic bi yere girilmiyorki ya e devletde.yillardir su e devlet isine bi cozum bulamadilar.2 3 dk bekletiyor sirada sonra hata veriyor.acizlikten baska bizey degil suna cozum bulunamamasi
Acizlik değil knk fakir çok 3 4 yıl önce sosyal yardım ne desen konu açsan kimse bilmezdi yazmazdı utancından veya ihtiyacı olmadığından şimdi utanmasak sakat taklidi yapıp sakat aylığı alacaz gerci siz alıyorsunuz benimki 2 aydır onaylanmadı bekliyor risk birimi oyalıyor herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...