Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,993
44,358
113
Acizlik değil knk fakir çok 3 4 yıl önce sosyal yardım ne desen konu açsan kimse bilmezdi yazmazdı utancından veya ihtiyacı olmadığından şimdi utanmasak sakat taklidi yapıp sakat aylığı alacaz gerci siz alıyorsunuz benimki 2 aydır onaylanmadı bekliyor risk birimi oyalıyor herhalde
Bro seni bilmem yada her alani bilmem ama ben ihtiyac sahibiyim.yani parayi alipta gidip alkol almiyoruz kumar oynamiyoruz yada kariyla ķizla yemiyoruz.hıc bi mal varligim yok tek calisiyom 2 cocugum var kiradayim evin geliri 5.500 gideri 10k dan fazla.yani parasi olup mal varligi olupta alanlara haram zikkim olsun o konudada cok kinliyim ser.fsiz insanlar

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Bro seni bilmem yada her alani bilmem ama ben ihtiyac sahibiyim.yani parayi alipta gidip alkol almiyoruz kumar oynamiyoruz yada kariyla ķizla yemiyoruz.hıc bi mal varligim yok tek calisiyom 2 cocugum var kiradayim evin geliri 5.500 gideri 10k dan fazla.yani parasi olup mal varligi olupta alanlara haram zikkim olsun o konudada cok kinliyim ser.fsiz insanlar
Malvarlığıda olsa fakir insanlar artık knk bende aynı ama evli değilim ben nasıl evlenecem onu bile bilmiyorum kısacası buradan bir atlı geçti yarama bastı geçti ülkede Arap dolu herkes geçim derdinde sebebi de budur bir kümesi ağzına kadar tavukla doldurursan bir birlerini yemeye başlarlar örnek etrafındaki ülkeler adamlar tavşan gibi üredi hepsi parçalandı gitti baktılar biz parçalanmıyoruz bunlardan oraya da dolduralım dedi birileri ve adamlar yine tavşan gibi ürüyor yine teorimin kanıtı İsrail Norveç vs ülkelere bakın adamların kümesi normal herkez rahat bizimkiler din diye diye ebemizi s...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,993
44,358
113
Malvarlığıda olsa fakir insanlar artık knk bende aynı ama evli değilim ben nasıl evlenecem onu bile bilmiyorum kısacası buradan bir atlı geçti yarama bastı geçti ülkede Arap dolu herkes geçim derdinde sebebi de budur bir kümesi ağzına kadar tavukla doldurursan bir birlerini yemeye başlarlar örnek etrafındaki ülkeler adamlar tavşan gibi üredi hepsi parçalandı gitti baktılar biz parçalanmıyoruz bunlardan oraya da dolduralım dedi birileri ve adamlar yine tavşan gibi ürüyor yine terimin kanıtı İsrail Norveç vs ülkelere bakın adamların kümesi normal herkez rahat bizimkiler din diye diye ebemizi s...
Gelecekĺe ilgili sadece 2023den umudumvar bakalim ne olcak o antlasma bitince.umarim hayatimiz deisir o donemde.olumlu seylere ihtiyacimiz var artik.

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Gelecekĺe ilgili sadece 2023den umudumvar bakalim ne olcak o antlasma bitince.umarim hayatimiz deisir o donemde.olumlu seylere ihtiyacimiz var artik.
Ülkenin temizlenmesi lazım ne kadar Arap varsa vatandaşlığı iptal edilip ülkelerine gönderilmeli dışarı bir çıkıyoruz starwars mülteci kampı gibi ortalık ülke temizlenip eskisi gibi olmazsa daha çok belalar çıkar araplar dünyanın en pislik milleti bence eskiden öyle değil di belki ama şu an öyle her gittiği yerde sorundan başka bişey yaratmıyorlar

zanka01

Üye
Yeni Üye
18
0
1
Ülkenin temizlenmesi lazım ne kadar Arap varsa vatandaşlığı iptal edilip ülkelerine gönderilmeli dışarı bir çıkıyoruz starwars mülteci kampı gibi ortalık ülke temizlenip eskisi gibi olmazsa daha çok belalar çıkar araplar dünyanın en pislik milleti bence eskiden öyle değil di belki ama şu an öyle her gittiği yerde sorundan başka bişey yaratmıyorlar
Arap - para aynı şeyler dolar geliyor çağdaşlık gidiyor ülke satılıyor

zanka01

Üye
Yeni Üye
18
0
1
Malvarlığıda olsa fakir insanlar artık knk bende aynı ama evli değilim ben nasıl evlenecem onu bile bilmiyorum kısacası buradan bir atlı geçti yarama bastı geçti ülkede Arap dolu herkes geçim derdinde sebebi de budur bir kümesi ağzına kadar tavukla doldurursan bir birlerini yemeye başlarlar örnek etrafındaki ülkeler adamlar tavşan gibi üredi hepsi parçalandı gitti baktılar biz parçalanmıyoruz bunlardan oraya da dolduralım dedi birileri ve adamlar yine tavşan gibi ürüyor yine teorimin kanıtı İsrail Norveç vs ülkelere bakın adamların kümesi normal herkez rahat bizimkiler din diye diye ebemizi s...
Amin

lumberjack

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Arap - para aynı şeyler dolar geliyor çağdaşlık gidiyor ülke satılıyor
Knk bilmiyorum böyle şeyler oluyor bi adam dedi diye ülkeyi ilgilendiren konularda halka sorulması lazım şimdi sen evin reisisin diye evdekilere sormadan eve 3 5 yabancı getir bakalım nasıl besliyeceksin o 3 5 yabancı olacak 5 6 yıl sonra 10 15 yabancı sana kişi başı 1 milyon verse ne olacak ömür boyu başına bela zaten dünya da kıtlık var gemisini yürüten kral bizimki gemi de değil hindistan daki yolcu trenlerine döndü

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,228
3,703
113
Sana ne kadar yapmış broo

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,097
636
113
Haytimda bu kadar rezillik görmedim PTT atmesinde para bitmiş insanlar içerden çekmek istedi icerdekilerde para yok bizde demezmi vay arkadas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...