Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet E-Devlet Sosyal Destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muti1616

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
265
99
28
vay arkadaş 2 aydır işsizim açlıktan duvarları kemircem talep değerlendirmeye bile alınmıyor sebep muhtaç değil duvar kemirirken sigarayi yarım söndürüp sonra yakarken görsel koyucam ikna olurlarmi acaba yada ampulle mi göndersem bilemedim

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,095
635
113
1200 Alacan toplam ödeme tutarı o olacak

Ectosun

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,157
332
83
Bnce orda bi yanlislik var.bu parayi odemezler.yarin haber edersen sevinirim
Kafalar karıştı aktarım sayfasında 30 u yazıyor ibana atıyordum ziraat sabah postaneden denicem vermezlerse ibana denicem gerçi aktarıma izin veriyor ödenecek olsa bugün izin vermezdi bakalım hayırlısı

mrtk1903

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
307
109
43
Kardeşim o 2400 toplam bu zamana kadar aldığın aynı şekil bendede hazırdır yazıyor ama atmden geliyorm kartta henüz yok

Erdekli92

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
80
26
18
Kafalar karıştı aktarım sayfasında 30 u yazıyor ibana atıyordum ziraat sabah postaneden denicem vermezlerse ibana denicem gerçi aktarıma izin veriyor ödenecek olsa bugün izin vermezdi bakalım hayırlısı
Sabah direk git. PTT den Çek paranı

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,095
635
113
Benimde 30 yazıyor aktarima izin vermedi beklicez yarını artik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...