Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Has develilerde çalıştım 1 yıl 2.çevre yolu restorontta
Pozcuda da yien cevreyolunda travesti bicaklamasti beni . Daha dogrusu kirik bira sisesiyle tekme tokat girdi . Sirtimi belimi bacagimi kan icinde birakti. Yanmda bi tane arkds vardi kiz. Beni brakti gitti mk yere serildim bayilmis numarasi yaptm . Busefer yuzume tekme ata ata ne kas ne goz birakmisti. Basedemedim valla

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Pozcuda da yien cevreyolunda travesti bicaklamasti beni . Daha dogrusu kirik bira sisesiyle tekme tokat girdi . Sirtimi belimi bacagimi kan icinde birakti. Yanmda bi tane arkds vardi kiz. Beni brakti gitti mk yere serildim bayilmis numarasi yaptm . Busefer yuzume tekme ata ata ne kas ne goz birakmisti. Basedemedim valla
Temiz olmus:D:D

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
bahsettigin postanenin oralardır. üst geçit vs var. travesti cansu mu :D

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
bahsettigin postanenin oralardır. üst geçit vs var. travesti cansu mu :D
Salih usta varya tantunici oraya yakin bi yerdi gece 1 sulari. Yanmdski kiza bisey dedim oda ustune alindi . Ulan hakikaten hayvan gibiydi. Indiremedim bi turlu. Dovdu ustune bira sisesini kirdi onla girdi. Yanmdski kizda gercek dostmus saolsun arkasina bile bakmadan kacmis. Taksiciler kurtardi beni

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
Salih usta varya tantunici oraya yakin bi yerdi gece 1 sulari. Yanmdski kiza bisey dedim oda ustune alindi . Ulan hakikaten hayvan gibiydi. Indiremedim bi turlu. Dovdu ustune bira sisesini kirdi onla girdi. Yanmdski kizda gercek dostmus saolsun arkasina bile bakmadan kacmis. Taksiciler kurtardi beni
eski salih usta ise kushimato sokağı yenisi ise dershaneler sokağı. taksici var ise muhtemelen kushi :) köşede akbank varmı

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
şuan bi tek gitar ve akdeniz akşamları şarkısı eksik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...