Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Bu millet 10 kuruşa nasıl. 2 3 bin aliyoe ya

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
@Shellac abimiz roll istiyoruz yapar mısın acaba :D cyber myber kafa dağıtalım çekiliş olmasın maksat maç takip etmek :D

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
aynen 2 3 haftadır bu kadar sigarasız kalmamıstım mk delircem hücrelerim titriyor zaten 2 paket içiyoz günde olmayınca beter olduk
Knk 1 lira yok olsa atarim hemen senin durum vahim cekilislere katilioz gidio 10 tl freebet cikio ciksana 20 tl papara :)

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Beyler biri erhancima sigara ayarlasin :)

delisin61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,150
181
63
Dip not : buraya gelip mesajları okuyan adamda zaten para yoktur. BEnde yok sende yok onda yok diyerek içinizi daha da karartmayın :)

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
gece rolcüleri nerde bayram ismet , bi kere de recep yapsa keşke , eren de battı yok mu lan rollcü maç takip etmek istiyorum çekiliş filan umrumda değil :D

doghan197

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11,027
2,702
113
Ulan ligler başlasın şöyle olucak böyle olucak dedik yine el arabası devamiz :)

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,862
76,384
113
Sonuc olarak kimsede cacık yok benım konusasım yok hiç bilgisayara vurasım geliyor

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
gece rolcüleri nerde bayram ismet , bi kere de recep yapsa keşke , eren de battı yok mu lan rollcü maç takip etmek istiyorum çekiliş filan umrumda değil :D
Ah ahh şahsen ben 100 lirayı 300 yapıp 200 dağıtan biri olarak hiç kimseye güvenim kalmadı kahbe dolu forum ama hangi birini duzeltecen ki...!!!!!

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,862
76,384
113
Dünyayla tek iletişim kaynağın o şu an saçmalama . Parayı bulup telefonlarımızı alalım tören eşliğinde kırcaz seninkiyle benimkini :D
bi sigarasıza göre fazla neşelisin kanka yoksa beni kandırıyon mu :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...