Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Ulan 10 kişiyiz belkide 20 lira sigara pa4mrasi çıkaramıyorsak erhana bizden bi bok olmaz bizzat da herkes üstüne alınsın direk ve net söylüyorum bn dâhil.

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
Demin getir uygulasindan 50 TL Lik cips aldım soyleseydiniz sigara da alırdık sigara satiyormu getir

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Bende yatamadim mk. 2saattir kivraniyom yatakta Benim canim sizinkinden daha skkın bendede tütün var ama açliktan olecem ulan ne gunlere kaldik ya

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Yüreğin yeter senin
La gardaşım çok kızıyorum, duzensiz hayatımıza yanlışlarımıza, ne olursa olsun bi köşeye üç kuruş para atmadigimiza nerde hata yapıyoruz bilmiyorumki ŞEREFİMIZLE DURUST yasadigimiz icinmi zararimiz sadece kendimize olduğu icinmi nerde??

Aarik41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,416
348
83
La gardaşım çok kızıyorum, duzensiz hayatımıza yanlışlarımıza, ne olursa olsun bi köşeye üç kuruş para atmadigimiza nerde hata yapıyoruz bilmiyorumki ŞEREFİMIZLE DURUST yasadigimiz icinmi zararimiz sadece kendimize olduğu icinmi nerde??
Kardeşim benim hesapta 11.400 TL var çocuğum olacak biriktiriyorum birazda nefis meselesi kendini kontrol edeceksin

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Kesinlikle her kelimesi doğru bi anlatım olmuş dostum

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
yengen ev sahibine kapora vermişti, biliyosun erhan yarin gidip geri isteyecem kaportayı evininde geri kalaninda çok pis sinirlendi bu duruma suan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...