Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Reıs o dıyo laf napım yazmısım adama hala uzatıyo ben neden eyw dıyım laflara
El öpmeden yüz kirlenmez bu şekilde olgunlasacaksiniz , dedigimi yap sen kusura bakma de konu kapansin amk parasıninda pulununda bak yeter harbiden. La para gardaş gardaşi birbirine düşürürmü? Hadi seni bekliyorum

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
El öpmeden yüz kirlenmez bu şekilde olgunlasacaksiniz , dedigimi yap sen kusura bakma de konu kapansin amk parasıninda pulununda bak yeter harbiden. La para gardaş gardaşi birbirine düşürürmü? Hadi seni bekliyorum
Reıs benım ona kırgınlıgım yok kusurum varsa affola ne dıyım

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,847
76,358
113
Reıs benım ona kırgınlıgım yok kusurum varsa affola ne dıyım
hayır recep kabul etmiyorum defalarca belirttik sana özelden de yazdım ha öyleyse böyle yapalım bile demedin benım için konu kapanmıstır 15 20 lira için kaybettin bizi ben sana güveniyordum daha konusmanın anlamı yok benım için konu kapanmıstır

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Dün kaç defa ima ettik sana anlattık ...klemedin recep hatır koymakta haksız mıyız onu soruyorum sana herneyse ya polemiğe gerek yok
Güzel gardaşım özütünü diledi, olabilir insanlık hali hırsına yenik düşmüştür okur bizlerde3 yapiyoruz hata kapatalim konuyu bence

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Bısı yok kardo halledılmıcek bısı deıl
Kimse kimseyi forumdan kovamaz, para için kim ne yapmışsa kendisine yapmıştır. Kişi kendine zarar verir bu konularda, uslanmak akıllanmakta ona kalmıştır. Bu tür hataların telafisi vardır ama efendilikle adapla çözülür bu işler. Bunca insan icerisinde kimsenin kimseyi küçük düşürücek hakarelti sert konuşmalar yapma hakkı yok.

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
hayır recep kabul etmiyorum defalarca belirttik sana özelden de yazdım ha öyleyse böyle yapalım bile demedin benım için konu kapanmıstır 15 20 lira için kaybettin bizi ben sana güveniyordum daha konusmanın anlamı yok benım için konu kapanmıstır
Sen bılırsın uzatmıcam saygıyı bozma yeterlı

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Kimse kimseyi forumdan kovamaz, para için kim ne yapmışsa kendisine yapmıştır. Kişi kendine zarar verir bu konularda, uslanmak akıllanmakta ona kalmıştır. Bu tür hataların telafisi vardır ama efendilikle adapla çözülür bu işler. Bunca insan icerisinde kimsenin kimseyi küçük düşürücek hakarelti sert konuşmalar yapma hakkı yok.
Kim ne yapıyorsa kendine yapıyor bu bir, tartışmanın içine giripde alevlendirme bu yaptığın üç oldu ağzımı bozdurma bak artık benim!!!

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Dün kaç defa ima ettik sana anlattık ...klemedin recep hatır koymakta haksız mıyız onu soruyorum sana herneyse ya polemiğe gerek yok
Yav görmedım dedım bı mesaj yazsanız roll zamanı ıs uzamazdı bıle . Sız bılırsınız dost saygım herzaman baki sıze

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...