Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ehli-Keyf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
Herkes kuyruklarını gösterdi fazla hasar yok iyi bu ama ben öyle bi yara bırakmak istemedim kendi kendinize bunu yapmişsiniz yazık etmişsiniz.

Bombeye73

GANJAMAN
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,439
952
113
uza sen şuan küfredeyim diye üstüme oynuyorsun ama ben sana ne şekil cevap verip kıvrandıracağımı çk iyi biliyorum biz senin gibi 10liracı değiliz kimden ne istediysekte karsılıgı olmustur ki 2 3 kişi dısında kimseden bi şey istemedim onlarda benım samimi olduklarım lafını bile yapmadılar ben seni patlatıcam bi gün iyi izle yazdım buraya
Erhan bırak bu ayakları

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
Bende ingilizce konusabiliyorum ama yazamiyorum

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Beyler napalim biliyormusniz cok ciddiyim topluca engelliyelim valla bak . Katilan vsrmi ? Baska turlu olmicsk cunku susmuyo adam

benzersiz35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,097
330
83
Fıkra 3 zaten uydurdugum yer biliyorsunuz artık(Gecenin son fıkrası)

Birgün bir arkadaş foruma gelmiş herkesin konusuna yazar miletti birbirine düşürür racon kesermiş ama reelde süt dökmüş kedi gibiymiş birgün yine tartışırlarken bu şahısdan 1-2 saat haber alamamışlar sonradan anlamışlarki annesi ekmek almaya göndermiş kalan para üstüyle dondurma alan bu şahış eve yalaya yalaya gelmiş (Dondurmayı)

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,847
76,358
113
Dayanamadım artık banlanırsam rica eder misin veteranız biz araya girersin artık ha hasanım
baskan uyanır kitler birazdan konuyu zaten yarında bi yazı paylasılır insan olan anlar hayvanlarada biz mamasını verir sustururuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...