Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Elden Borç Hakkında

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
Olum arkadasim diyon gidicen evine tam iftardan sonra calcan kapıyı gircen içeri güzelce konuşup cikcan

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,710
1,093
113
Benim bildiğim yazışmalarında bprcunun olduğunu kabul ediyprsa dava açabiliyorsun whatsap yasışmalarını yada mesajları sunmak gizlilik ihlali değil

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Olum arkadasim diyon gidicen evine tam iftardan sonra calcan kapıyı gircen içeri güzelce konuşup cikcan
Abi arkadaşım da diyorum ya yumruk yumruğa geldik. Bilmiyorum ya en kötü babasına gidicem yani

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,798
76,270
113
e abi biz ses kaydı yapamıyoruz wp mesajları işe yaramıyor ss işe yaramıyor herkese kağıt mı imzalatacakmışız bu kanunu kim koymuş
Whatsapp tan kendi sana atar o ayrı sen gidip gizli gizli kaydedemezsin kimseyi

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Allahım şsyan etmek istemiyorum da bu nedir ya ak yerinde bu nasıl bir zaman dilimidir

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Sıkıntı durum sebep ne diyo sana
Ben de sıkışığım patladım dedi işte telefonda o bahsettiğim abisi yanımda arayınca . Anca 3 4 wy diyor ya ben buna da okey derdim telefonlarımı açsa ama amkibinesi telefonlarımı açmayıp başka herkesinkini açıyor bu beni sinirlendirdi

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Varya bir düze çıkayım allahım bir düze çıkayım daha da kendimişu konuma getirmeyecem ya öyle bir akıllandım ki

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
27,436
22,705
113
Ben de sıkışığım patladım dedi işte telefonda o bahsettiğim abisi yanımda arayınca . Anca 3 4 wy diyor ya ben buna da okey derdim telefonlarımı açsa ama amkibinesi telefonlarımı açmayıp başka herkesinkini açıyor bu beni sinirlendirdi
Paraya çökemiceğini oda biliyodur bunca yıllık arkadaşısın aynı semttesiniz belki utancında acmamıştır borçlu olmak zordur

Mustafa1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,421
539
113
Selamın aleyküm herkese bol şanslar iyi geceler.
Şu 1 haftalık kayıplardan önce kasam güzel durumda olduğu için çocukluktan arkadaşım olan, sürekli irtibat halinde olduğum birine 7800 tl borç vermiştim güvendiğim için ve sabit bir işi maaşı olduğu için vermiştim.Parayı elden nakit çekip vermiştim.Bugün mesaj attım dedim böyle böyle battım vereceğin zaman yaklaştı ama 5-6 gün önce verebilir misin ,ayın 5 inde 4 bin tl ödemem var dedim. Mesajlara görüldü attı, arıyorum açmıyor bugün mahallesine gittim bir abisine ulaştım. Yanında arattım onun telefonunu açtı dedi Murat geldi borcun varmış neden telefonları açmıyorsun vs dedi. 5 gün diyor ben o parayı dediğim zaman da değil 4-5 aya anca veririm falan laga luga yaptı bayağı sonra ben de olduğu kafeye gittim biraz itiş kakış sinirler gerildi araya birkaç kişi girdi ayrılmadan önce de sana para falan yok dedi. Almak istesem vura kıra alırım ama suçlu ben olurum. Whatsappta , İnstagramda mesajlara baktım , borç verdiğime dair birçok konuşmamız var bana parayı asla vermeyeceğini söyledi kendime de zor hakim oluyorum zarar verip suçlu duruma düşmek istemiyorum. Bu parayı hukuki yollarla alma hakkım var mı, vermeme durumu olursa . Ki büyük ihtimalle de vermeyecek bende başka yollara başvurmak istemiyorum.
Konu hakkında görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Kardesim benden sana bir tavsiye edevlette tüketici mah var ordan dolandırılmış diye oraya başvur watsap VS görüntülerinde yükle belki bosey çıkar ben tel almıştım netten avukat ark bana böyle bir çözüm sundu yapmıştım lavugun gotu yemedi vermişti parasını tehditler sonucu

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Paraya çökemiceğini oda biliyodur bunca yıllık arkadaşısın aynı semttesiniz belki utancında acmamıştır borçlu olmak zordur
Ya bugün bir abime anlattım o da böyle dedi de sıktı canımı bugün kafa kafaya geldiğimizde hiç tanıdığım insan gibi değildi

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,984
43,567
113
Kardesim benden sana bir tavsiye edevlette tüketici mah var ordan dolandırılmış diye oraya başvur watsap VS görüntülerinde yükle belki bosey çıkar ben tel almıştım netten avukat ark bana böyle bir çözüm sundu yapmıştım lavugun gotu yemedi vermişti parasını tehditler sonucu
Bakalım dost yarın olsun da bi