Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet En Zor Zamanında Yakaladığınız Kupon Nasıl İlaç Oldu?

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Ulan son 2 yıllık hayatımı özetledim resmen ha :D

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Alkol sorunum var benim ciddi anlamda, tutuyo kupon aha diyorum şunları şunları hallettik falan ama doğru ya mekana yada migrosa gidiyorum, sabah uyandığımda chrome un geçmişinden hangi sitelere girdiğime bakıyorum çünkü para yok ortada bi yere yatırmışım ama hatırlamıyorum ve en sonunda da o siteye kayıp bonusu almak için giriyorum gidiyo yani her türlü gidiyor
Ahahahahahha kanka sesli güldüm vallahi.Mekana cluba giderken sen paranın yarısını evde bırak :D

Yusufaygn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
596
747
93
Alkol sorunum var benim ciddi anlamda, tutuyo kupon aha diyorum şunları şunları hallettik falan ama doğru ya mekana yada migrosa gidiyorum, sabah uyandığımda chrome un geçmişinden hangi sitelere girdiğime bakıyorum çünkü para yok ortada bi yere yatırmışım ama hatırlamıyorum ve en sonunda da o siteye kayıp bonusu almak için giriyorum gidiyo yani her türlü gidiyor
Harbiden ya bazen bu kumar mide bulandırıcı bi hal alıyo

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
2017de bi para ezdim sanarsın sabancının sol taşı :D
son 4 5 aydır gittik yav elime cok para geçmiyor borc harcla ayakta durduk en son mart 3te 3 bin çektim oda corona vardiye maksimum 600 700 yatırdım kumara

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
kanka etrafinda biri varsa kumar oynamayan hersryi ona tespim rtcen ben kizlarla icerim cogunlukla kizin cabtaya veririm telefonu sakin sabaha kqdar verme derim o sanqr eski sevgilime m3saj atmamak icin verdi mi ben ise kumar oynamamak icin verirdim aaa o gunler

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
2017de bi para ezdim sanarsın sabancının sol taşı :D
son 4 5 aydır gittik yav elime cok para geçmiyor borc harcla ayakta durduk en son mart 3te 3 bin çektim oda corona vardiye maksimum 600 700 yatırdım kumara
Hah işte ben de vehbi koçun sağ taşı gibi , para tuttu mu gidip öyle chivas jack falan da almam macallan lagavulin falan yani hey gidi hey

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
hesaplar dolu oldu mu kasıntı büyük oluyor
ihtiyac olmasada bi 5bin oluyosun :D

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
kqnka bende meyhane sevmem o ne yasli amcalarla mi icek
Hey gidi gençlik beee :D Hayat biraz şamar vursun da görürüm ben sizi discolarda meyhanede tek başına rakı içip hani büklüm büklüm boynunda şarkısını dinlersiniz en büyük keyif o gelir

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
yav para gelip geçici cok kez gördük yemin ederim cebimde 2bin lira düşüneyim 20dk üzülmem
öyle para geldi geçti ki neyse 20 lira atında bi şansımızı deneyelim :D

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Hey gidi gençlik beee :D Hayat biraz şamar vursun da görürüm ben sizi discolarda meyhanede tek başına rakı içip hani büklüm büklüm boynunda şarkısını dinlersiniz en büyük keyif o gelir
para varken tribe gerek yok kanka para oldumu ezeceksin :D

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
aa be kardesim 2 yildan beri yalbizim hrmde senden daha yalnizim emin ol buna sadece 1 2 kiz var takildigim ayda 1 2 kere o oda iddadan vurursan ariyom tqkiliyom