Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet En Zor Zamanında Yakaladığınız Kupon Nasıl İlaç Oldu?

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Beyler ciddi söylüyorum bir yerde toplanıp alem yapalım ak herkes vurgununu yapsa.Kumarbazlar gecesi olarak felekten bir gece çalarız :D

Aslantug

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
604
146
43
hesabımda 1250 tl para vardı..genelde de hep yüklü oynarım borçlar çok...geçen sene 23.02.2019 gününü utamamam...ayın 25 inde ev sahibine kira vericem 1000 tl...diğer ay nasıl gelecek artı kredileri aksattım ortalama o ayda 6-7 bin tl para lazım....gün içinde de gündüz kuponlar kaybetmişim...sinirle banka hesabımdaki 1250 tl yi siteye gömdüm... maçları yazayım..guingamp-angers**** zwolle-herenwen****ahtetic bilbao-eibar maçları..... guingmap 0-0 angers dakika 60 larda....herenwen 2-1 mağlup zwolle 10 kişi kalmış....altetic bilbao 1-0 önde ilk yarı 1.5 oran veriyordu....
oynadığım guingamp düşme hattında kazanması gerek dedim oranı 3 küsürlerde..herenvende maçı çevirir dedim 4 küsür ganyanı vardı...alteticde oranı yükseltsin diye girdim.rdı 1.5 oranı va...1250 tl yi bastım arkadaşlar...nasıl stresliyim...çocuk var oyun oynamak istiyor...ufak oğlum az dur işim var vs diyorum....oyunu oynamam ile herenven 2-2 yaptı...5 dk geçmedi zaten 3-2 öne geçti...maçı 4-2 kazandı.atletico ilk yarısı 1-0 bitti...guingamp maçını nesineden açtım izliyorum...90 oldu dakika 0-0 ...küfürlere başladım...+3 uzatma verdi...92.dakika oldu kapattım...balkona çıktım...oğlum napıyorsun elindekini de verdin dedim....telefonu da çocuk almış oyun oynuyor...neyse uzanım koltuğa...a spora bakıyorum..alttan skorlar geçiyor ya...şaka gibi guingamp 1-0 bitmiş gösteriyır....kalbim nasıl çarptı...çocuktan aldım teli..harbiden 1-0 bitmiş...hemen atletic bilbalo maçına baktım dakika 70 lerde 1-0 ....esibar köpek gibi saldırıyor...nasıl dualar var dilimde.. 19 .400 TL mevla gelecektı...o maç eibarın hakkıydı..hatırlayan izleyen varsa bilir...sonra...uzatma vs derken maç bitti biizm kupon tuttu...o an aldığım nefesin rahatlamnın hesabı yok....15 bin tl yi direk çektim....sabah mesaiye gidiyorum ya nasıl rahatım keyifliyim...ev sahibine kirasını...bankalara kredi ödemelerini vermişim...akşam gelirken de eve elim dolu dolu...oğluma oyuncaklar vs....o kuponun yeri çok başkaydı...hiçmi kazanmadık kazandık ama ....o kupondaki sıkıntı kadar sıkıntıya girmemmiştim....benimd ehikayem bu arkadaşlar...

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Güllü Erhan da aslen buralıdır dikkatini çekerim @erhanbey22 tanışıklığımız vardır kendiyle 1 kerede olsa :D

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
valla yakınız he yav almanyadan bi 200 avro gelcek valla o gelsin gelirim deliyim ben son 12 ayda 5 farklı şehirde yaşadım 2 ay orda 3 ay orda
Moneygramla yollat 5 dakkada çekersin sonra atla gel sıkıntı yok burda bar meyhane vs hepsi yakın . Ruletten vurur vurur gider yeriz . Vuramazsakta el yapımı rakı vs var ona dayanırız

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Moneygramla yollat 5 dakkada çekersin sonra atla gel sıkıntı yok burda bar meyhane vs hepsi yakın . Ruletten vurur vurur gider yeriz . Vuramazsakta el yapımı rakı vs var ona dayanırız
ben ondan istiyom 10 gün içinde gönderiyor hemen yok :D 5 günü doldu en son 2 hafta önce almıstım

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Ula valla olsa takılırdık he paranın mk 200 300 olsa rulet roll acardım beraber yasardık heyecanı gelirse 5 kişiye olga

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Valla kapım açık beyler alo demeniz kafi , iletişim bilgileri için DM please haha :D

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,821
76,318
113
Keşke benimde almanyada bi dayım olsa 200 euro her 10 günde bi deli para valla
ahh ulan nasıl asabım bozuldu paranın cok oldugu zamana denk gelseydiniz
gerçi para olsa foruma takılmazdım
şu corona muhabbetine çok girmeye basladım

Eren44

Profesör Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,689
1,947
113
Boşverin oraları gelin İstanbula en sağlam mekanlara götüreyim sizi ama para yok paralı gelin :D