Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Engelliyim İş Bulamıyorum

Kaygısızlar1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
524
280
63
umarım olur dost inan çok fark yaratır %40 üzeri çıkarsa işe girdiğinde çalışma şartlarını bile daha kolay yaparlar %36'ya göre
İnşallah olur üstat bakalım hayırlısı olur inşallah, el becerimde cok iyi doğrama üretim falan, daha önce tezgahtar olarak kumpircilik tost falan yaptım

habisrwy

...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,226
3,969
113
yaramaz aga o 90 uzerine iyi para veriolar 4k aliom bende abimden kendisi yok amerikada 😂
knka sendem nasıl bi vibe alıyorum biliyormusun yanlış anlama da , böyle ailenin her üyesine bilimum 2.derece akrabalarınada her sitede multi hesap açan özel oran bonus vs kovalayan gece gündüz o site senin o site benim slot çeviren biri gibisin haksızmıyım :D

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,625
1,793
113
knka sendem nasıl bi vibe alıyorum biliyormusun yanlış anlama da , böyle ailenin her üyesine bilimum 2.derece akrabalarınada her sitede multi hesap açan özel oran bonus vs kovalayan gece gündüz o site senin o site benim slot çeviren biri gibisin haksızmıyım :D
multim yok eşe dosta komisyon usulu actiriom. her yeni manitama kumara alistiroum gecmisi temiz insanlara genelde slotlar iyi ödüyor kumara pek para harcamiyorum kod arada nadir kovaliyorum