Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Engelliyim İş Bulamıyorum

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,902
1,138
113
bu forumda dilenmek için başka istismar edeceğiniz bi konu kaldımı birader

BlackSociety

Perfect Master
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,212
9,521
113
İstanbul hiç bilmediğimiz bir yer başka şehirler olsaydı belki yardımımız dokunurdu İnşallah bulursun dostum

dalgur

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
863
205
43
Bı sekılde yuzde 40 almalısın, ondan sonra kolay iş bulursun

TomRiddle

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
680
313
63
İskura kaydol engelli kontenjanina. İs aramana gerek yok onlar seni yerlestirir

H4yd4r39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
289
242
43
Vallaha helal olsun kardeş engelli olmayipta Çalismak istemeyen ana baba parası yiyen çok insan var seni görsünlerde örnek alsınlar biraz inşallah iş bulursun

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,049
9,712
113
Değerli dostlar, ayağımdan engelliyim doğuştan kalça çıktığı ve 20 cm kısalık vardı ayağımda ama çok şükür ameliyatlarla kalça düzeldi kısalık da 2 cm kaldı. Çok şükür koşuyorum top dahi oynayabiliyorum, en ağır işlerde dahi çalıştım, bir çok iş başvurusu yaparken biraz ümitsizce gidiyorum, sizlerden ricam bildiğiniz iş var mı, tezgahtarlık, depo üretim, bulaşık vs ne iş olursa yaparım, ikametgah İstanbul Beyoğlu, lütfen beni yargılamayın dostlar zor durumdayım.
Geçmiş olsun reisim

LeylekBaba35

Kaf-sin-kaf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,441
450
83
Değerli dostlar, ayağımdan engelliyim doğuştan kalça çıktığı ve 20 cm kısalık vardı ayağımda ama çok şükür ameliyatlarla kalça düzeldi kısalık da 2 cm kaldı. Çok şükür koşuyorum top dahi oynayabiliyorum, en ağır işlerde dahi çalıştım, bir çok iş başvurusu yaparken biraz ümitsizce gidiyorum, sizlerden ricam bildiğiniz iş var mı, tezgahtarlık, depo üretim, bulaşık vs ne iş olursa yaparım, ikametgah İstanbul Beyoğlu, lütfen beni yargılamayın dostlar zor durumdayım.
Allah yardımcın olsun kardeşim