Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ev Durumu Hakkında

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,192
1,741
113
Arkadaşlar berbat bi durumdayım şu an için kira içeriye borc var 16k cepte 0 kredi kartı 0 kredi alamıyorum cuma günü ödeme yapmazsam evden atilicam ev sahibi kesin konuştu haklı da bi çıkar yol düşünüyorum bulamıyorum 4 günüm var tefeci falan tanıdık olsa direkt düşünmeden aliczm son çare bi çıkar yol aklına gelen var mı tefeci olur senetle paraya donusturulebilecek bi şey satan olur

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,956
43,554
113
Kredim uygulamasına baksana belki e ticarette tanımlı bakiyen çıkar onu da dönüştürürsün

• Beğen
Tepkiler: BJK

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,542
6,605
113
hocam kiranı ödeyemediğin noktada tefeciye nasıl borç ödeyeceksin sağdan soldan dosttan eşten boynunu eğ rezil rüsva ol ama tefeciye bulaşma. muhtemelen kumarbazların çoğu düşmüştür tefeciye benim gibi. kanını emer vampir gibi o yüzden tefeciden uzak dur.

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,192
1,741
113
hocam kiranı ödeyemediğin noktada tefeciye nasıl borç ödeyeceksin sağdan soldan dosttan eşten boynunu eğ rezil rüsva ol ama tefeciye bulaşma. muhtemelen kumarbazların çoğu düşmüştür tefeciye benim gibi. kanını emer vampir gibi o yüzden tefeciden uzak dur.
Dost bi şekilde maaşı oraya baglicam odicem yapacak bir şey yok tek çare o onda ds tanıdık yok estten dosstan istedim onlar da oralı değil

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,192
1,741
113
16k bakınca para değil ama insan kendine koyacak noktaya geliyor boş boş beklemekten berbat bu durum

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,145
1,429
113
Dost bi şekilde maaşı oraya baglicam odicem yapacak bir şey yok tek çare o onda ds tanıdık yok estten dosstan istedim onlar da oralı değil
Haklisin eş dostta yalan malesef sende yoksa kimsede yok kardesim durumuna uzuldum bende çalıştığım yer vardı belediyeye girme durumu oldu bıraktım girişim oldu ewet 1 ay oldu kıyafet brklioz guvenlik olarak kimsede sirmuyo paranız varmi ödeme yaptınız açmisiniz tokmu sende yoksa kimsede yok

Kadircankhrmn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,192
1,741
113
Haklisin eş dostta yalan malesef sende yoksa kimsede yok kardesim durumuna uzuldum bende çalıştığım yer vardı belediyeye girme durumu oldu bıraktım girişim oldu ewet 1 ay oldu kıyafet brklioz guvenlik olarak kimsede sirmuyo paranız varmi ödeme yaptınız açmisiniz tokmu sende yoksa kimsede yok
Maalesef öyle Allah yardimcimiz olsun

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,786
76,242
113
Tefeci bulsanda sana para vermez kontratın varsa çıkaramaz hemen haklı evet ama gidecek yapacak başka bir şeyin yok

cemal12

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
656
332
63
çalışıyorsan avans alsana

ŞAH

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,430
5,511
113
Dost durumunu anlıyorum çok zor durum çaresizlik kadar kötü hiçbir şey yok lakin tefeci falan seçenek olarak aklına dahi gelmesin.Kumarbaz adamın çevreside kumarbaz olur borç bulabileceğin çevrende yoktur eminim bu yüzden benden sana tavsiye aile dışını düşünme.En kötü sözleri yiyecekte olsan aileden nazının geçebileceği birine durumu anlat

JackWilshere10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,067
2,489
113
Aynı durum bende de oldu ev sahibi Allah'ın her günü arıyordu haber vermeden evden topuk aradı yok avukat cart curt ebeninkine kadar yolun var dedim 3 ay önce hiç bişey yapamadı sen sağ ben selamet

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Evde eşya varsa sat yükle siteye spin satın al belki kazanırsın.Spotçular gelip götürüyor eşya paranı nakit veriyor.