Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ev Durumu Hakkında

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
bencede telefoncular çakal.vermezler 4k falan.bu işlere girmemek lazım.
geri o parayı nasılsa alacaklar.kumarda kaybedersen bide zort.
3Kdan fazla alirsin dost hayirdir yani piyasası 6K yuzde 50ye dusuyo 2. Elmi satiyosun sanki. Yani illa yap demiyorum tabi oyle konusuyoruz sadece

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
3Kdan fazla alirsin dost hayirdir yani piyasası 6K yuzde 50ye dusuyo 2. Elmi satiyosun sanki. Yani illa yap demiyorum tabi oyle konusuyoruz sadece
hakkımızda hayırlısı olsun.milyarlar gitti de düştüğümüz durumlara bak. :(
1k bulursam keyiflik alırım belki içindeki 5k yı döndermek için.

michaelcorleone

Üye
Yeni Üye
22
5
3
91.günde bankayı aradığın ve banka tarafından uygun bulunduğu taktirde banka kredi veya kredi kartı borcunun ödenmesiyle ilgili 1 haftalık ek süre ve yapılandırma imkanı tanıyor. Burada dikkat çeken nokta borcunu artık banka hesabından takip edemiyorsun ve idari takip sürecin başlıyor, ilk taksitleri 1 hafta içinde kesin ödeme şartı ile birlikte diğer taksitlerde bankaya bildirmen koşuluyla belirli bir süre esneklik sağlıyor bankalar. Bunun yanında bankadan başka kullandığın ürün varsa ondan da faydalanamadığın gibi başka bankalardan da kredi/avans hesap veya kredi kartı kullanma imkanın olmuyor.

hajdarevo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
405
203
43
market alışverişinde ve giyimde falan peşinat istemiyor heralde denemedim ama.onları da internetten almayı sevmiyorum.
2700 liraya biriyle anlaştım.Yarın yapacağız çarşamba veya perşembe atacak parayı hesabıma.
6500 liraylık telefon alıyormus.peşinatı o karşılıyor.kargosu gelıncede benım 2,7k yı atacak hesabıma.
giyim şeylerine baktım mesela pantolon gömlek falan beğenmedim ben her marka giyinmiyorum.
market desen zaten heryer market.internetten alacak halim yok o tarz şeyleri.
bize para lazım para.siteye yükleme yapacak para lazım.kumar oynuyacak para lazım.
Son cümlenle beni güldürdün dost allahta seni güldürsün umarım 2.7k 270 k olarak cekersin😀😀

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
hakkımızda hayırlısı olsun.milyarlar gitti de düştüğümüz durumlara bak. :(
1k bulursam keyiflik alırım belki içindeki 5k yı döndermek için.
Sakın bozumcuya gitme, kuruş alamazsın aman ha

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Sakın bozumcuya gitme, kuruş alamazsın aman ha
yok ya sildim numarayı atmazlar para falan onlar gidiyoken ben dönüyordum
yaparsam kendim değerlendirirm ama büyük ihtimal bulaşmıcam.
1 yerden daha hacizlik olmayalım durduk yere.iptal edeceğim arayıp.

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
bu telefonu 1000 tl peşinat bulup alsam arkadaşlar. 2.ci el telefonculara kaça satarım geri
bana 1000 tl peşinatla birlikte ve 5000 tl hazır limit ile birlikte 6395 tl ye geliyor
546 tl de işlem ücreti yazıyyor. toplamda 6395 tl ye gelıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 416707
Mantıklı iş, pesinat koycam üstüne sipariş vericem bende, bozumcudan iyidir aewq

Blackman

⚫🔴
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,919
12,005
113
Sen naptn kral siparis verdinmi bisey
Yok dost dun denedim biseyler kart uygun degil diyor bakiye paparada vardi black karti eklemisdim sanirim ondan baska kart istiyor. Simdilik ole duruyo tekli baza yatak gelirse 5Kya verirlerse onu alabilirim ona ihtiyac var cocuk icin

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Yok dost dun denedim biseyler kart uygun degil diyor bakiye paparada vardi black karti eklemisdim sanirim ondan baska kart istiyor. Simdilik ole duruyo tekli baza yatak gelirse 5Kya verirlerse onu alabilirim ona ihtiyac var cocuk icin
Reis herhalde kredi puanimiz düşük diye pesinat istiyor, ama siparis vericem bitane telefon