Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ev Durumu Hakkında

Hephaistos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,877
834
113
Üstad geçmiş olsun umarım bi çıkar yol bulursun ama tefeci olayını aklından çıkar bence. Tefeci dediğin her önüne gelene para vermez zaten tefeci icin sağlam birisi sana kefil olmadığı sürece. Verse de haftalık %10 koyulardi en son faiz olarak. 16 bin alsan sırf haftalık 1600 lira faiz ister.

AlbusDumbledore

Site elamanı üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,985
13,116
113
Dost bi şekilde maaşı oraya baglicam odicem yapacak bir şey yok tek çare o onda ds tanıdık yok estten dosstan istedim onlar da oralı değil
Kardes daha gecen ay 16bin tl ye 40bin tl odedim , odedigim gun odeyemeseydim 60bin olcakti senet , tefeci isleri düşündüğün gibi isler degil. Zaten duzenli isin yada ustune mal varligin yada memur kefilin yoksa vermezler

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Arkadaşlar berbat bi durumdayım şu an için kira içeriye borc var 16k cepte 0 kredi kartı 0 kredi alamıyorum cuma günü ödeme yapmazsam evden atilicam ev sahibi kesin konuştu haklı da bi çıkar yol düşünüyorum bulamıyorum 4 günüm var tefeci falan tanıdık olsa direkt düşünmeden aliczm son çare bi çıkar yol aklına gelen var mı tefeci olur senetle paraya donusturulebilecek bi şey satan olur
Kısa süreli bi çözüm var aslında 2.5 - 3 K para özelden numaranı yaz Anlatayım

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Kim kime ne anlatıyor banada anlatin reis 😎

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Kankiler hepsi burada uygulaması var . Hesap doğrulama yapıp kredi kartından 1 tl yüklediğinde 5.750 limit veriyor Yüzde 50 bozan arkadaşlar var
biraz daha açarmısın.detaylı anlatabılırsen eğer hemen yapsın herkes.deniyelim oluyormu.

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Hepsiburada uygulamayı indirin Premium hesaba geç var ordan 1 tl isteyecek