Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ev Durumu Hakkında

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,536
14,743
113
Tamam kral iyice bakayim, peki bu bozumculara bozdur miyim o zaman
Bozumculara güvenme hele forumda bozam edem diyen e de güvenme tokatlanirsin kendi işini kendin gör 2 günde gelir tel alırsın paranı hemen hiç uğraşma bozumcularla onlarda zaten telefon gelene kadar paranı vermez her türlü beklersin zaten kendi işini kendi gör

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Kredi talep yerini buldum teklif ettim.Olumsuz çıkmıyor kredi.

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Bozumculara güvenme hele forumda bozam edem diyen e de güvenme tokatlanirsin kendi işini kendin gör 2 günde gelir tel alırsın paranı hemen hiç uğraşma bozumcularla onlarda zaten telefon gelene kadar paranı vermez her türlü beklersin zaten kendi işini kendi gör
Eyw reis bulaşmam bozumcuya

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,501
2,140
113
Tefeci sana para vermez iş yerinden avans iste vermiyorsa da bekle maaşında öde kirayı odemedin ertesi sabah seni kapıya koyamaz kardeşim sen tefeciden 20 alsan bile ki vermez 40 yapıyım ikisini bir ödeyeyim diceksin bu teskale her zaman böyle kiracı olduğun içinde Allah yardımcın olsun

Kadir0990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
201
163
43
Arkadaşlar berbat bi durumdayım şu an için kira içeriye borc var 16k cepte 0 kredi kartı 0 kredi alamıyorum cuma günü ödeme yapmazsam evden atilicam ev sahibi kesin konuştu haklı da bi çıkar yol düşünüyorum bulamıyorum 4 günüm var tefeci falan tanıdık olsa direkt düşünmeden aliczm son çare bi çıkar yol aklına gelen var mı tefeci olur senetle paraya donusturulebilecek bi şey satan olur
Zararın neresinden dönersen kardır zevkine oyna bu illeti zevkine

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,749
5,569
113
Tefeci sana para vermez iş yerinden avans iste vermiyorsa da bekle maaşında öde kirayı odemedin ertesi sabah seni kapıya koyamaz kardeşim sen tefeciden 20 alsan bile ki vermez 40 yapıyım ikisini bir ödeyeyim diceksin bu teskale her zaman böyle kiracı olduğun içinde Allah yardımcın olsun
tefeciler eskisi gibi ödemezse vururum kafasıyla çalışmıyor para daha önemli teminat ve kefil istiyorlar artık hayatta vermez :)

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,876
9,606
113
Dost bosa umutlanma bence alamayiz. Bak denedim 1 tane urun vermiyor yani.
Reis onla uğraşamam simdi yarin ararriz musteri hizmetlerini sorarız, benim biladerde normal banka kartiyla yapiyor, hepsi pay limiti 60kymis sordum, musteri hizmetlerini ara konus yaparlar diyor

mytical91

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,501
2,140
113
tefeciler eskisi gibi ödemezse vururum kafasıyla çalışmıyor para daha önemli teminat ve kefil istiyorlar artık hayatta vermez :)
30/35 puanla veriyorlar oda senden alamazsa seni en ince yerinden yakalayabilecegi bir ahbap tanıdığı varsa eskisi gibi değil düzen aynen öyle senet imzalar geçerim muhabbeti yok artık

Beeinvaan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,156
527
113
O dediginde olmuyor dost. Icra vs sıkıntılı kisilere vermezler
İcrada vardı borçda vardı 1500 tl limit vardı premium olunca 6700 oldu bende anlamadım ama kullanamıyorum ilk taksiti peşinat istiyor

lionel

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
608
234
63
Reis tereciye niye gidiyorsun engin polat abimiz var 16 k değil 100 k verir bu daha mantıklı

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,835
4,018
113
Aga buna boşa premiemuna üye olduk ya lanet gelsin 1 tl de boşa gitti
yarın iptal ettireceğim yoksa her ay 20 tl çeker bu benim hesaptan.
Ağrımayan başımızı ağrıttık.Olmuyor peşinat meşinat diyor.
Vallahi bıktım ya bıktımmmmmmmmmmm

burakkdoan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,577
976
113
Aga buna boşa premiemuna üye olduk ya lanet gelsin 1 tl de boşa gitti
yarın iptal ettireceğim yoksa her ay 20 tl çeker bu benim hesaptan.
Ağrımayan başımızı ağrıttık.Olmuyor peşinat meşinat diyor.
Vallahi bıktım ya bıktımmmmmmmmmmm
Peşinatı karşılayan bozumcular da var dost geçen ay 2 işlem yapmıştım o şekilde