Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Evdeyken Hırsız Girdi

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
925
503
93
Dost hikayeyi eksik anlatıyorsun bu şekilde söyleyince oklar sana yöneliyor. Uçup gitmedi ya bu altınlar iz parmak izi vs olay yeri incelemeliydi hemen

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,391
1,476
113
Dostlar ilk defa üzülerek konu açıyorum.
Ben bugün tek başıma evdeydim ve bir süre uyudum daha sonra uyandım kediye mama felan koydum, pc'de yayın açtım akşama kadar yayındaydım.
Daha sonra bizimkiler geldi eve, yatak odasının kapısını açınca yatağın bazası ve cam açık şekilde gördüler, hiçbir yer dağılmamış ve sadece altının olduğu bölüm açılmış ve direkt altınları almışlar.
İfade verdim ve polisler sanırım eğer odamdan çıkıp denk gelseydim öldürülebileceğimi söylediler, yani bizim kapımız özel 4 kilitli çilingir bile açarken uğraşıyor + bizim üstte dedemler oturuyor.
Olay yeri inceleme geldi hiç iz bulamadılar, camdan atlanılan mesafe 2.40 ve kapıdan da kimsenin girmediğini gördük kameralara bakılınca fakat onlar ve biz mantık erdiremiyoruz yani babam ve ben bile altının yerini bilmiyordum, akraba olabilir diyorlar da bu nasıl gündüz vakti herkesin olduğu evde cesaret edip eve giriyor + altını direkt alıp gidebiliyor anlamış değilim.

Not: Eğer hırsız eve girdiyse hırsızı tek gören şait kedimin olması üzücü :D
Direk altınlar alınmışsa tanıdık birisi olması çok olası. Hatta amatör olmasa bu şüpheyi bertaraf etmek için birkaç yeri formaliteden dağıtırdı. Ama kesin denilemez tabi yine de. Bizim binanın yüksek giriş katındaki daireye de hırsız girip hiçbiryeri dağıtmadan direk ziynet eşyaları araklamıştı ve hırsız akrabaları çıkmıştı

Pershing

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
925
503
93
Eğer eldivenle girmediyse parmak izinden çıkar ha giydiyse de olduğu gibi o oda kapatılıp inceleme yapılmalıydı

Qwer123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
213
43

nvsactive

Tanınmış Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
742
113
o altınları alıp kumarda kaybettiğine adım gibi eminim ama ispatlayamam
Dostum aptal olmak lazım yanlış anlama da ?, şurada üzüntümü paylaşıyorum.
O altınları ben alıp yesem buraya gelip konuyu açmazdım neden gerek duyayım, yani gerçekten yorum yapamıyorum.

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,128
113
Geçmiş olsun dostum kapıda zorlama v.s yoksa zaten eve anahtarla giren kac kişi varsa onlardan biri yapmıştır

Qwer123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
213
43
Dostum aptal olmak lazım yanlış anlama da ?, şurada üzüntümü paylaşıyorum.
O altınları ben alıp yesem buraya gelip konuyu açmazdım neden gerek duyayım, yani gerçekten yorum yapamıyorum.
her suçlu suç mahaline döner misali

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,141
953
113
Kamera kapıyı çekiyorsa adam bunun farkında olup bilerek kapıdan girmemiştir bu da demektir ki önceden keşif yapmış kamerayı görmüş geçmiş kayıtlara bakmak lazım etrafı kolaçan eden var mı diye

kapıdan girmediyse çevre bahçe duvarlarından girmiştir eğer gündüzse bu biraz risk yine de

yan veya arka bahçe duvarlarından girdiyse o evlerin kamerası veya o sokağı çeken kamera varsa onlar bir ışık tutabilir olaya

2.40m diyorsun pencereyi açmak kolay olmaz hem çıkmak hem de uğraşmak

Çok film izliyorsun diyenler olacaktır :)

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Annen komşuya filan gidip dedikodu yapıyorsa altın vs aldım diyip muhtemelen komşualardan çevreden biri duydu girip çaldı. Komşuların ipsiz sapsız oğlu vs varsa onlardan şüphelenmelisin direkt.

Esmermelek296

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,988
2,761
113
Dostlar ilk defa üzülerek konu açıyorum.
Ben bugün tek başıma evdeydim ve bir süre uyudum daha sonra uyandım kediye mama felan koydum, pc'de yayın açtım akşama kadar yayındaydım.
Daha sonra bizimkiler geldi eve, yatak odasının kapısını açınca yatağın bazası ve cam açık şekilde gördüler, hiçbir yer dağılmamış ve sadece altının olduğu bölüm açılmış ve direkt altınları almışlar.
İfade verdim ve polisler sanırım eğer odamdan çıkıp denk gelseydim öldürülebileceğimi söylediler, yani bizim kapımız özel 4 kilitli çilingir bile açarken uğraşıyor + bizim üstte dedemler oturuyor.
Olay yeri inceleme geldi hiç iz bulamadılar, camdan atlanılan mesafe 2.40 ve kapıdan da kimsenin girmediğini gördük kameralara bakılınca fakat onlar ve biz mantık erdiremiyoruz yani babam ve ben bile altının yerini bilmiyordum, akraba olabilir diyorlar da bu nasıl gündüz vakti herkesin olduğu evde cesaret edip eve giriyor + altını direkt alıp gidebiliyor anlamış değilim.

Not: Eğer hırsız eve girdiyse hırsızı tek gören şait kedimin olması üzücü :D
Dost geçmiş olsun umarım bulunur ya cidden Allah kimsenin başına vermesin böyle birşey

Lawlss

Kumarı bıraktım, kendinize iyi bakın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,422
5,757
113
Geçmiş olsun hocam

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,346
1,318
113
anlattığın olaya göre cok temiz bir soygun olmus o altınlar geri gelmez geçmiş olsun
bunu yapan bilindik biri ama yapan kisi cok professional bir hırsız olması lazım bu dediklerini yapabilmesi icin yani hem cevrenden biri bu altınların yerini ya konusurken duydu yada önceden soyulmus da olabilirsin cok garip bir durum keske karaılassaydınız da doğrasaydın p...ç..i

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,777
6,966
113
Şu konuyu okuyanların 100 de 90 ı eminim arkadaşın altınları kumarda yediğini düşünüyor. Çünkü kumarbaz bir adamın bunu yapma ihtimali çok yüksek. Canın sağolsun para yerine konur.

yorge61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
395
140
43
dost altınlar evin icinde başka yerde evi iyi arayın yanlış yere koydunuzu sanıyosunuz anan veya baban bir yere sakladı onu unuttukar ama siz sanıosunuz ki yatağın altında evi iyi arayın

nvsactive

Tanınmış Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
742
113
Şu konuyu okuyanların 100 de 90 ı eminim arkadaşın altınları kumarda yediğini düşünüyor. Çünkü kumarbaz bir adamın bunu yapma ihtimali çok yüksek. Canın sağolsun para yerine konur.
Çok iyi özetlemişsin fakat keşke ben yatırıp kaybetmiş olsaydım dostum inan benim can güvenliğimde yoktu, Allah kurtarmış diyelim.
Uyuyordum ben geç uyandım odamdan çıkmadım hiç yani, adam temiz şekilde yapmış işi ki bir delil bulamıyoruz garip ama Allah kimsenin başına vermesin böyle bi dert