Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Evdeyken Hırsız Girdi

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,337
298
83
Yakın dost dıye anlatılan kişilerden veya ortamda konusurken sızı duyan kimse onların yaptıgı aşikar gecmış olsun

Explosen16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,579
4,944
113
Kanka gerçekten size anlam veremiyorum?, yt'de izlediğin kumar bağımlılarından değilim.
Bugüne kadar şu kadar kaybettim diye konu açmadım da yani ben niye evleneceğim altınları kumarda yiyeyim gerçekten akıl var nizam var.
bel kı benım gıbı evlenmeyı dusunmuyorsan basmıs olabılırsın ;)😂🤣

Explosen16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,579
4,944
113
Şimdi okuduğum kadarıyla evde bir kamera var evde niye kamera var onuda anlamadım neyse ikinci konu hırsızlık çok temiz yapılmış evde sadece @nvsactive dost var üçüncüsü olarak bilen birisi ve çok yakın olabilir eş dost akraba gibisinden kapı zorlanmamis çünkü 4 kilit var kapıda sen değilsin sen uyuyorsun kedi değil altınları alıp ne yapacak tek çıkar yol diğer evin yakınlarında kamera mobese tarzı evin balkonunu camını gören bir kamera daha olması lazım bence aklınıza gelip de bu yapmaz dediğiniz herkes olabilir
aynen

Explosen16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,579
4,944
113
Gerci artık hirsizi öldürmekde suç yatak odana girse bile anca hırsızı yakalarsan alıp assa firlatacan ifadede kaçarken düştü diyecen
ne yaparsan yap haklı hep haksızdır hırsız senı oldurse bısı olmaz sen ona fıske vursan yatarsın

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,451
4,427
113
Bnce o yapdi ben oyle dusunuyorum cogu kiside oyle yazmis aklin yolu bir.biz tanimiy etmiyoz o yuzden firkimizi soyleyebiliyoruz rahatlikla.ama aileden ve yakin cevreden ondan suphelenenler soyleyemiyorlar onlarin yerine soylemis olalim
Doğru abi durumu arastirdim büyük ihtimal kumar dan dolayi yaptı bunu :D bizdede altın var acaba yapsam mı bende

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
430
63
Lan konu çok eğlenceli her türlü manyak var 🤣

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
81,968
44,346
113
Doğru abi durumu arastirdim büyük ihtimal kumar dan dolayi yaptı bunu :D bizdede altın var acaba yapsam mı bende
Kardes dusununcede yalani evde kimsenin olmadi bi zaman uzerine kurmus evde birileri varken oldu diye uydursa kimse yemezdi , olayi gece oldu di ye uydursa muhtemelen altin yatak odasindadir gecede odada anne babasi olurdu yediremezdi bu sekilde yedirmeye calismis.ama suclunun o oldugu oyle yada boyle ortaya cikar diye dusunuyorum cunku inanmayanlar yillar gecse bile konu uzerinde durup baski yapacaklardir yemin ettirceklerdir dini inanclari kuvvetliyse kurana el bastircaklardir annesi falciya falan inaniyorsa falciyada gider falan filan benzerlerini cok gorduk.yapmis bi hata ama buyuk bi hata yapmis.buyuk ihtimalle kazanip yerine koyarim hesabiyla yapti hatta belkide daha once bikac defa alip koydu ama bu sefer patladi.bu konuyuda insanlar inaniyorlarmi diye yoklama cekmek icin acti diye dusunuyorum

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,451
4,427
113
Kardes dusununcede yalani evde kimsenin olmadi bi zaman uzerine kurmus evde birileri varken oldu diye uydursa kimse yemezdi , olayi gece oldu di ye uydursa muhtemelen altin yatak odasindadir gecede odada anne babasi olurdu yediremezdi bu sekilde yedirmeye calismis.ama suclunun o oldugu oyle yada boyle ortaya cikar diye dusunuyorum cunku inanmayanlar yillar gecse bile konu uzerinde durup baski yapacaklardir yemin ettirceklerdir dini inanclari kuvvetliyse kurana el bastircaklardir annesi falciya falan inaniyorsa falciyada gider falan filan benzerlerini cok gorduk.yapmis bi hata ama buyuk bi hata yapmis.buyuk ihtimalle kazanip yerine koyarim hesabiyla yapti hatta belkide daha once bikac defa alip koydu ama bu sefer patladi.bu konuyuda insanlar inaniyorlarmi diye yoklama cekmek icin acti diye dusunuyorum
Ben soyle yapacam abi camlari açık bırakacam evin kapsinida bizimkiler gelirken bayılmış numarası yapacam tamamdir bekle beni sonra las ve gas