Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Exelans2000 / Kasa — Hedef —

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,690
2,183
113

Mayko78

Adaletin olmadığı yerde yalakalar volta atar.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
14,080
9,746
113
Bi dk dost ben boyle isler yapacak adam degilim senin yaptigin yanlis. Bastan belirlersin kurallari 2 saattir 200 icin mi ugrasiyorum? Dostlsr karar versin hepsini atayin kalmasin paran
Bence 2 kişi ideal 3 fazla zaten belli başladığın rakam aga

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,690
2,183
113
Bi dk dost ben boyle isler yapacak adam degilim senin yaptigin yanlis. Bastan belirlersin kurallari 2 saattir 200 icin mi ugrasiyorum? Dostlsr karar versin hepsini atayin kalmasin paran
Senden önceki kazanç sağlayan rolculer Screenshot_2024-09-30-19-00-13-465_com.android.chrome.jpg

Ekli dosyalar

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,690
2,183
113
Bunu baştan soyleyeceksin. Asil senin amacim ne ben anlamadim? Aynisini abuzere yapmissin senin amacin nedir?
Attığım resme bak senden önceki herkes aynı şekilde ama bir tek sen sorun yaptin

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,558
4,388
113
Attığım resme bak senden önceki herkes aynı şekilde ama bir tek sen sorun yaptin
Abuzere de yablis yapmissin. Burada nova rolling yaptirir ben yaptiririm cuta yaptirir bircok kisi yaptirir kurallari bastan sotler. Senin yaptigin uyaniklik.
Tek bi sorum olacak kaybetsen senden bi sey cikacak miydi
0 dan basladin dost ama
Dost bak yanlisa destek cikmayin. Burada yaptigi dogru degil.

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,690
2,183
113
Bunu baştan soyleyeceksin. Asil senin amacim ne ben anlamadim? Aynisini abuzere yapmissin senin amacin nedir?
Kardeş ben roll parasını hibe etmisim zaten atacağın 500 takipçilere dağıtılıyor çenemi koyuyom sanıyorsun amaç dostlarla paylasmak abuzerin attığı para komple dağıtıldı konuda

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
58,076
25,902
113
Beni karıştırmayın abi dağıtım yapacam diyince ben kabul ettim o kadar kişi takip etti benim rolü yapmış ta gördüğüm kadarıyla oda gidecekti en azindan başkaları da aldı ama bu bakiye düşük şimdi ona bisey diyemem

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,764
913
113
Kardeş ben roll parasını hibe etmisim zaten atacağın 500 takipçilere dağıtılıyor çenemi koyuyom sanıyorsun amaç dostlarla paylasmak abuzerin attığı para komple dağıtıldı konuda
Ee knk tmm swn diyorsun ki 500 sen al 500 bana ver ben 500 başka kişilere vereyim onlarda roll yapsın mantıklı ve güzel bu düşünce yani

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,558
4,388
113
Kardesim dağıtıp dagitmaman beni ilgilendirmiyor. Sen yanlis yapiyorsun. Ben kendimi enayi yerine koydurtmam. Bastan soyleyeceksin kurallari 200tl icin 2saat ugrasmayacak millet. Abuzere de çökmüşsün ayiptir

butragueno

BASKETÇİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
50,121
25,222
113
Beni karıştırmayın abi dağıtım yapacam diyince ben kabul ettim o kadar kişi takip etti benim rolü yapmış ta gördüğüm kadarıyla oda gidecekti en azindan başkaları da aldı ama bu bakiye düşük şimdi ona bisey diyemem
Bende takip etmistim benim payimi verin puahhahah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...