Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Exelans2000 / Kasa — Hedef —

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TitanEnsaladus

Kanguru Eczanede Mi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,628
16,137
113
Kardesim dağıtıp dagitmaman beni ilgilendirmiyor. Sen yanlis yapiyorsun. Ben kendimi enayi yerine koydurtmam. Bastan soyleyeceksin kurallari 200tl icin 2saat ugrasmayacak millet. Abuzere de çökmüşsün ayiptir
Çokmussun derken adam cebine indirmediki ki indirse bile roll sahibi
Çokme felan yanlis kelimeler

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
58,076
25,902
113
Kardesim dağıtıp dagitmaman beni ilgilendirmiyor. Sen yanlis yapiyorsun. Ben kendimi enayi yerine koydurtmam. Bastan soyleyeceksin kurallari 200tl icin 2saat ugrasmayacak millet. Abuzere de çökmüşsün ayiptir
Yav sen adım atsana niye tartışıyonuz at 1 adım daha ya herro ya merro

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,690
2,183
113
Abuzerin rol ile yaptığı bakiye Abuzer ve takipçiler arasında komple dağıtıldı birde roll parasiatildi 1 TL almadım hala neyi savunuyorsun

Calypso13

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,558
4,388
113
La beni bilen biliyor ben haksizliga gelemem kendimi de kendi isteyim disinda sktrtmem. 1kisiye rolling parasi atiyorum. Kimse uyanıklık yapmasin

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,690
2,183
113
Kasan 1000 TL ya 500 takipçilere ödül 200 rol parası kalan senin dedim uyanıklık nerede dostlar dmde mevcut konu kazancım ne suçum ne 1000 TL komple dağıtılıyor

Aktas25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,764
913
113
Herkes roll yaptı kavga bile cikti bi ben roll yapamadım la😀😀😀

Exelans2000

💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷💯🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,690
2,183
113
Kasan 1000 TL ya 500 takipçilere ödül 200 rol parası kalan senin dedim uyanıklık nerede dostlar dmde mevcut konu kazancım ne suçum ne 1000 TL komple dağıtılıyor
@Shellac konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...