Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol F.Bahçe, Gaziantep FK Karşısında

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
100,524
150,784
113
1691915802924.png

Sarı-lacivertliler sezonu evinde, Gaziantep FK karşısında açıyor.

Fenerbahçe, Trendyol Süper Lig'in ilk hafta mücadelesinde Gaziantep FK'yi ağırlayacak.
Ülker Stadyumu'nda saat 21.45'te oynanacak karşılaşmayı Abdulkadir Bitigen yönetecek.
UEFA Avrupa Konferans Ligi'ne 2. elemeden başlayan sarı-lacivertliler, sezon öncesi çıktığı 3 karşılaşmayı da kazandı.
İsmail Kartal'ın ekibi son olarak Slovenya temsilcisi Maribor'u sahasında 3-1 mağlup etti.
Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle geçtiğimiz sezon ligin kalanında mücadele edemeyen Gaziantep FK, 4 Şubat'ta çıktığı Antalya deplasmanından sonra ilk kez Süper Lig maçında boy gösterecek.
Transfer döneminde kadrosuna önemli yıldızları dahil eden ve son olarak dün Manchester United'ın Brezilyalı futbolcusu Fred'in transferi konusunda İngiliz kulübüyle anlaşıldığını açıklayan sarı-lacivertli ekip, bu oyuncu dışında 9 isimle anlaşmaya vardı.
Edin Dzeko, Sebastian Szymanski, Rodrigo Becao, Ryan Kent, Alexander Djiku, Dusan Tadic, Mert Müldür, Bartuğ Elmaz ve Umut Nayir'i transfer eden Fenerbahçe; Arda Güler, Bruma, Diego Rossi, Attila Szalai, Enner Valencia, Mergim Berisha, Dimitrios Pelkas ve Ally Samatta ile yollarını ayırdı.
Sarı-lacivertli kulüp; Joao Pedro ve Tiago Çukur'u başka takımlara kiralık olarak gönderirken sakatlığı bulunan Lincoln Henrique'nin lisansını da devre arasına kadar dondurdu.
İki takım bugüne kadar 1'i Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere 9 resmi maçta karşı karşıya geldi.
Fenerbahçe bu mücadelelerden 7 galibiyetle ayrılırken, Gaziantep FK ise 2 galibiyet elde etti. Sarı-lacivertli takım, sahasında oynadığı 5 maçta ise rakibini mağlup etmeyi başardı.

Fenerbahçe, iç sahadaki 41 açılış maçının 33'ünü kazandı, 3 kez yenildi

Trendyol Süper Lig'de 2023-2024 sezonundaki ilk maçında Gaziantep FK'yi konuk edecek Fenerbahçe, lig tarihinde 42. kez açılış maçında taraftarının karşısına çıkacak.
Kadıköy'de Ülker Stadı'nda sezona "merhaba" diyecek sarı-lacivertliler, 66. sezonuna girecek lig tarihinde sahasında oynadığı 41 açılış maçının 33'ünü kazandı. Bu maçlarda 5 beraberlik alan Fenerbahçe, 3 yenilgi yaşadı.
Sarı-lacivertlileri, iç sahadaki açılış maçlarında sadece 1990-1991 ve 1991-1992 sezonlarında Aydınspor, 2003-2004'te ise İstanbulspor yenmişti.

Son yenilgi 2003'te

Fenerbahçe, ligin ilk haftasında seyircisi önünde oynadığı maçlardaki son yenilgisini 20 yıl önce aldı.
Şampiyon tamamladığı 2003-2004 sezonunun ilk haftasında İstanbulspor'u ağırlayan sarı-lacivertliler, sahadan 3-0'lık yenilgiyle ayrıldı.
Fenerbahçe, o tarihten sonra sahasında oynadığı 8 ilk hafta maçının 7'sini kazandı, 1'inde berabere kaldı.
Sarı-lacivertliler, toplamda ise lig tarihinde geride kalan 65 sezondaki ilk hafta maçlarında 43 galibiyet elde ederken, 12 kez berabere kaldı, 10 yenilgi yaşadı.
Fenerbahçe, Kadıköy'de oynadığı son açılış maçında ise geçen sezon Ümraniyespor'la berabere kaldı.

Son 6 sezonda yenilgisi yok

Fenerbahçe, ligde son 6 sezonda oynadığı ilk hafta maçlarını kaybetmedi.
Sarı-lacivertliler, açılış haftasındaki son yenilgisini 2016-2017 sezonunda RAMS Başakşehir'e deplasmanda 1-0 kaybederek aldı. Bu sezondan sonra 6 defa oynanan ilk hafta maçlarında Fenerbahçe 4 galibiyet, 2 beraberlik elde etti.

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,934
63,906
113

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,332
5,533
113
İlk defa keyifle mac izliyordum. Salak rakip kirmizi gordu, keyfim kacti :) İzlemiyorum daha da.

habisrwy

tostlara selam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,956
3,881
113
dünkü gs şikesinden sonr bi şike dha geliyor gibi hissediyorum2-2 bitrirler

Bad

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
96
504
83
Fenerbahçe laubali top oynuyor bu şekilde devam ederse puan kaybeder çok net.

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,944
10,698
113
Ne gol ne korner.. Fener her sene olduğu gibi kanser etmeye devam ediyor

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,566
14,938
113
dünkü gs şikesinden sonr bi şike dha geliyor gibi hissediyorum2-2 bitrirler
Dostum bu kerem, barış falan bencil oynamaya devam ederse daha çok böyle sonuç görürüz bu sene. Hele ki kerem kadar top öldüren, atak öldüren adam yok şuan bizim takımda. Yabancı sınırı olmasa kulübeden çıkamazlardı

hokkabaz1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
644
228
43
Eğer şike yaptıysalar şu macda 2-1 bıttı ALLAH evlerıne sağ salim vardırmasın başka diyecek bir şey yok

L0cKz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,553
4,802
113
Sezona 3 puan ile başladık tebrikler FENERBAHÇE

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,041
44,387
113
Delirdim abi delirdim ya 10 kisiye 75 dk gol atamamak ne delirdim yeminle ya 1 gole sekabet frebet kuponum gelcekdi mal p6 kacirdi 1 p6 iptal oldu dzeko bombos gitti diregi vurdu boyle bi kismetsizlik yok ismail kartal sende otleksin sadece oyunu tutmaya calisdi hic bi hamle yapmadi yok boyle bisey yahu puh lanet olsun Screenshot_20230813-235107_Chrome.jpg

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
82,934
63,906
113
Delirdim abi delirdim ya 10 kisiye 75 dk gol atamamak ne delirdim yeminle ya 1 gole sekabet frebet kuponum gelcekdi mal p6 kacirdi 1 p6 iptal oldu dzeko bombos gitti diregi vurdu boyle bi kismetsizlik yok ismail kartal sende otleksin sadece oyunu tutmaya calisdi hic bi hamle yapmadi yok boyle bisey yahu puh lanet olsun Ekli dosyayı görüntüle 376987
Tuhaf bi maçtı reis :( :( Penaltı kaçtı geniş alanları daha iyi kullanabilirlerdi

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,568
2,621
113
Delirdim abi delirdim ya 10 kisiye 75 dk gol atamamak ne delirdim yeminle ya 1 gole sekabet frebet kuponum gelcekdi mal p6 kacirdi 1 p6 iptal oldu dzeko bombos gitti diregi vurdu boyle bi kismetsizlik yok ismail kartal sende otleksin sadece oyunu tutmaya calisdi hic bi hamle yapmadi yok boyle bisey yahu puh lanet olsun Ekli dosyayı görüntüle 376987
4k param gitti fenerin 2.5 üstünden boyle bir sey olamaz arkadaş ya nasil gelmez

Kara000

Trabzonspor
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,389
4,383
113
3.5 üst vardı bende de freebet ile bende yattım geçmiş olsun