Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Farukbey07 / Kasa 25 Hedef 250

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardagomiss10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
308
33
28
Hay senin rolling bilgine para adamın istediği gibi katlamaya calısır :)
Faruk suna dıkkat ettım son kupon olmuyo sende geçmiş olsun kardeş
birader adamın iyiliği için konuşuyorum ne sacmalıyoesun sen burda kimse kimsenin kötülüğünü istemez karşında dünkü çocuk yok senin şu işten anlayan biri olarak söylüyorum bu olaydan bir iPhone 11 pro bir de Honda pcx motor almıslıgım var kendime

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
Recep ben bi konu açıyim oran belirliyim sen de sanal parayla bana oyna anca öyle oynayabilicez bu maça biz :D

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
Faruk üzüldüm cidden ya geçmiş olsun hocam allahtan kardan yedin

BlackSea61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,068
403
83
birader adamın iyiliği için konuşuyorum ne sacmalıyoesun sen burda kimse kimsenin kötülüğünü istemez karşında dünkü çocuk yok senin şu işten anlayan biri olarak söylüyorum bu olaydan bir iPhone 11 pro bir de Honda pcx motor almıslıgım var kendime
bi roll yapta sen dagıt o zaman ona bakarsan bu adamda dün 6bin aldı daha hepimizin saglam koymuslugu vardır her zaman olmuyor yani o dediklerin

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
hayrını gör kardeş biliyorsun bu işi

ardagomiss10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
308
33
28
bi roll yapta sen dagıt o zaman ona bakarsan bu adamda dün 6bin aldı daha hepimizin saglam koymuslugu vardır her zaman olmuyor yani o dediklerin
benim bu forumda toplasan 5 kişiye para vermişimdir oda samimiyetine inandıklarım öbürleri ben zorda kalsam çıkarıp 5 lira yolla desem mırın kırın yapar

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
Aynen arda bi roll yap da takip edelim 20 lira falan da olsa olur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...