Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Farukbey07 / Kasa 25 Hedef 250

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
Atıcaz atıcaz inanıyorum ben ya stoper ya kaleci biri gidip atacak

ardagomiss10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
308
33
28
kuponu oynayan arkadaş naçizane fikrim şu maça dakika 75 den sonra 2.5 üst almak varken neden takım golü 1.5 alırsın ki ver genel golü geç abi cori zaten eski gücünde olan bir takım değil Brezilya ligi desen Komple şike kazanmıstın şimdiye ne gerek var aynı oran olurdu zaten yüksek oran veren bir lig

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Corinthians ilerde etkili değil belli son 4 macta 1 golü var

abree

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,743
5,748
113
kuponu oynayan arkadaş naçizane fikrim şu maça dakika 75 den sonra 2.5 üst almak varken neden takım golü 1.5 alırsın ki ver genel golü geç abi cori zaten eski gücünde olan bir takım değil Brezilya ligi desen Komple şike kazanmıstın şimdiye ne gerek var aynı oran olurdu zaten yüksek oran veren bir lig
Dur hocam ortalık karışık zaten

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,785
76,241
113
Hay senin rolling bilgine para adamın istediği gibi katlamaya calısır :)
Faruk suna dıkkat ettım son kupon olmuyo sende geçmiş olsun kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...