Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

Fenerbahçe - Galatasaray Derbisini Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mecnunçınar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,757
2,806
113
Fredin yokluğu ve İsmail eaglein varlığıyla Galatasaray kazanır

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,115
646
113
Ben gerçekten fenerbahçe'nin puan alma şansı olduğunu düşünmüyorum. Torrentli sezon hariç son seneler kadıköy deplasmanları tamamen elimizde geçiyor. Geçen sene 2 maçta şutlarını bile hatırlamıyorum yine aynı şekilde akıllı oynadığımız bir senaryoda 0 isabetli şutla bitirirler.
😂😂 Oğlum sakamisin sen 0 isabetli şut atacakmis bilmem ne sizi gidi büyükekşi spor sizi 😂

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
Biz de sizin sahanizda kupa kaldirirdik sampiyon geldik ama yapmadik o kadar cingene degiliz. 6-0 rezilliginiz hâlâ devam ediyor
Helal dimitri petkov

6.0 unutmuslardir bı görsel at

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,403
10,974
113
Biz de sizin sahanizda kupa kaldirirdik sampiyon geldik ama yapmadik o kadar cingene degiliz. 6-0 rezilliginiz hâlâ devam ediyor
Mazide kayıtlı 7-1lik skor var eski defterleri mi açalım bana uyar köyferans güzeli 🤣

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,403
10,974
113
Yav hepsini her sezon çatır çutur ezsekte yine ağlayacaklar yine ağlayacaklar kargasından bülbülüne kadar 😆 @cyber5757

dost

-
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,140
43,654
113
1-2 abim hariç bazı kisilerin yorumları çok komik 😂😂😂😂 neyse maç sonu bakarız

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
Yav hepsini her sezon çatır çutur ezsekte yine ağlayacaklar yine ağlayacaklar kargasından bülbülüne kadar 😆 @cyber5757
Hadi Adnan Oktar kedicigi sen ilk önce kophang yende bu kadroyla sonra kadrosu kötü olan takıma laf et GT zoruyla kendi sahinizda 2.1 yeniyorsun tarihin en kotu bjksini

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,403
10,974
113
Hadi Adnan Oktar kedicigi sen ilk önce kophang yende bu kadroyla sonra kadrosu kötü olan takıma laf et GT zoruyla kendi sahinizda 2.1 yeniyorsun tarihin en kotu bjksini
Seninle muhattap olan yok siz takımınızı alkışlama çağırıp ana avrat küfür etmeyi bilirsiniz ancak

Novasky

комнаты моего разума
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,198
44,321
113
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...