Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Fenerbahçelileri Buraya Alalım :)

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
Evet dostlar ligler başlıyo düşünceleriniz nelerdir bir fenerbahçeli olarak bence cıkışıma gecicemizi düşünüyorum sen cok yaşa fenerbahçe :)

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,134
4,358
113
Evet dostlar ligler başlıyo düşünceleriniz nelerdir bir fenerbahçeli olarak bence cıkışıma gecicemizi düşünüyorum sen cok yaşa fenerbahçe :)

Kardeşim fenerliyim ama son senelerde futbolu bir heyecan bir zevk spor olarak gömüyorum artık futbol bir kumar aleti yani bir rulet masası gübü bişey o yüzden fener umrumda bile değil

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
Ziraat bizde bu sene

mustafag7ler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,499
113
umarım kalan maçlarda ömer faruğu izleriz

mustafag7ler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,499
113
şuan ligden daha çok beklediğim bi şey var azizin nihatı piyasadan silmesi :D

Nailex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
7,649
3,979
113
şuan ligden daha çok beklediğim bi şey var azizin nihatı piyasadan silmesi :D
satılmış ahlak yoksunu nihat özdemir net fenerbahçenin ekmeğini yiyip kurulda yer alıp şimdi bizi fetöyle bir araya getirmesi arsızlık inşallah gidicek federasyondan inşallah

ubasoll13

BEDEL
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,595
599
113
satılmış ahlak yoksunu nihat özdemir net fenerbahçenin ekmeğini yiyip kurulda yer alıp şimdi bizi fetöyle bir araya getirmesi arsızlık inşallah gidicek federasyondan inşallah
İnşallah

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,548
113
Korona sezonundan kanser sezonu acipmis bulunmaktadir allah yardimciniz olsun beyler

mustafag7ler

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,174
1,499
113
küfürsüz bir şey yazamıyorum o adam hakkında ya