Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Forum Üye Etkinliği Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,522
4,792
113
Bundan bahsediyorum
Kardeşim bak konu hakkında haklı olabilirsin ama olayı iki taraflı düşün sen sürekli her konuya yorum yapıyorsun diye herkes yorum yapma zorunluluğu yok sanırsam herkes her muhabbete katılırsa Bi konuda 2k 3k insan olurki Bi düşün Bi paylaşım altta yorum yaparsan 1yorum sonra 2. Sayfaya atliyorsun oku oku bitmez.. forumun amacı zaten bilgi edinmek etkinliğe katılmak etkinlik yapmak ( yapmayanlar içn haklısın) sitelerin etkinliğine katılmak forumun kendi içindeki etkinliklere katılmak amaçlı değil mi ve buraya giren insanların zaman kisitliligni da göz önüne alman lazım ki zaten formda 200 mesaj altı etkinlik kazanamaz zorunluluğu war Bi kupon paylaşımını isterse 1000 kişi beğensin Çekiliş esnasında form admini bunu göz ardı etmez.. @Başkan @Shellac zamanında burda en çok mesaji olana ödül yaptılar çoğu kişi herpaylasma slm ayrı nasılsın ayrı yazmaya başladı mesaj kasmak icin.. örnek olarak da be belki senden eski üye olabilirm ama mesaj sayım senden azdır şimdi benim bu foruma takılmamam mi lazım takip ettigm dostlar war sende dahil kupon paylaşır beğenirim bu Bi kazanç için değil ki çıkmış çıkmamış diye kontrolde etmiyorum.. ve benim tanıdığım senin böyle şeylere takilmamsi lazım:)

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,063
386
83
@Başkan gelirse çekiliş gibi bu konuda da bi şartlama getirirseniz sevinirim Başkanım çoğu üyenin de bu fikre katılacağını düşünüyorum. Foruma sırf menfaat para için gelip parayı alıp gidiyorlar hiçbir katkıları yok. Kontrol ettim şuan aktif olan 3 üye etkinliğinde mesaj sayısı 100ü geçmeyen birsürü kişi var hatta mesajları da etkinlikten etkinliğe bunlar alıştı ekmek teknesi gibi görmeye forumu.
Dikkate alırsanız sevinirim @Shellac @Daimon @Başkan
Haklısın da benim mesaj sayım da belki 100 mesaj altı olabilir ama her zaman fix girer okurum forumu illa mesaj yazacak halim yok ya her şeye

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,996
43,572
113
Kardeşim bak konu hakkında haklı olabilirsin ama olayı iki taraflı düşün sen sürekli her konuya yorum yapıyorsun diye herkes yorum yapma zorunluluğu yok sanırsam herkes her muhabbete katılırsa Bi konuda 2k 3k insan olurki Bi düşün Bi paylaşım altta yorum yaparsan 1yorum sonra 2. Sayfaya atliyorsun oku oku bitmez.. forumun amacı zaten bilgi edinmek etkinliğe katılmak etkinlik yapmak ( yapmayanlar içn haklısın) sitelerin etkinliğine katılmak forumun kendi içindeki etkinliklere katılmak amaçlı değil mi ve buraya giren insanların zaman kisitliligni da göz önüne alman lazım ki zaten formda 200 mesaj altı etkinlik kazanamaz zorunluluğu war Bi kupon paylaşımını isterse 1000 kişi beğensin Çekiliş esnasında form admini bunu göz ardı etmez.. @Başkan @Shellac zamanında burda en çok mesaji olana ödül yaptılar çoğu kişi herpaylasma slm ayrı nasılsın ayrı yazmaya başladı mesaj kasmak icin.. örnek olarak da be belki senden eski üye olabilirm ama mesaj sayım senden azdır şimdi benim bu foruma takılmamam mi lazım takip ettigm dostlar war sende dahil kupon paylaşır beğenirim bu Bi kazanç için değil ki çıkmış çıkmamış diye kontrolde etmiyorum.. ve benim tanıdığım senin böyle şeylere takilmamsi lazım:)
Saygı duyuyorum abi aynı fikirde değilim bahsettiğimiz şeyler biraz farklı aslında olay mesaj sayısı değil etkinlik yapmıyorlar sadece forumdan parayı alıp gidiyorlar biz buradan ödül aldığımızda yine buradaki dostlarımızla paylaşıyoruz konu etkinlik yapıyoruz

dost

ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪ̇ᴍ ᴇᴠɪ̇ᴍ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
70,996
43,572
113
Kimse milyoner değil forumda eğer ben düşünüp yapıyorsam sen de yapmalısın

Novasky

Yakın Ve Uzak
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Biletci Üye
TC Onaylı
41,079
44,160
113
Hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...