Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Forum Üye Etkinliği Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

afyok03

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,393
1,095
113
@Başkan gelirse çekiliş gibi bu konuda da bi şartlama getirirseniz sevinirim Başkanım çoğu üyenin de bu fikre katılacağını düşünüyorum. Foruma sırf menfaat para için gelip parayı alıp gidiyorlar hiçbir katkıları yok. Kontrol ettim şuan aktif olan 3 üye etkinliğinde mesaj sayısı 100ü geçmeyen birsürü kişi var hatta mesajları da etkinlikten etkinliğe bunlar alıştı ekmek teknesi gibi görmeye forumu.
Dikkate alırsanız sevinirim @Shellac @Daimon @Başkan
Bedavacı insan çok oyuzden yazmaya gerek yok bol şanslar demeye saniyesi bile yok ama o kiseler etkinlik kazanır

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
Evet min 10 k msj yapında bizde alalim

Redkit1990

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
12,226
6,892
113
Beni bilen bilir x forumda bunu hergun dile getirdim adamın yılda 1 etkinliği yok ama ne hikmetse dağıtım da adam şıp diye damlıyor vay arkadaş muhabbet ederken niye gelmedin

gamerx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,607
513
113
Ben bu konu hakkında güzel bir öneri sunmuştum konu açmıştım belki hatırlayanlar vardır ama malesef uygulanmadı son 3 gün içinde etkinlik açanlar bir başka etkinliğe katılabilir ve günde sadece 1 ödül kazanabilir v. s. v. s... birçok madde yazmıştım. @dost

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...