Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray Seçimi Burak Elmas Farkı Kapatıyor

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Renkdaşlar merhaba , 11. sandıkta 250 olan oy farkı 18. sandık sonunda 115 e kadar Burak Elmas lehine düştü , Ben genç , dinamik ve gönülden bağlı bir başkan istediğim için Burak Elmas'ı destekliyorum tabi bunda Fatih Terim'le olan bağını da göz önünde bulundurarak . Sizlerin düşüncesi nedir Eşref Hamamcıoğlu mu Burak elmas mı ?
Merak edenler için canlı yayın linki

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
kim la bunlar ilk defa duyuyorum adlarını.
burak elmasın mason oldugunu duymustum

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
kim la bunlar ilk defa duyuyorum adlarını.
burak elmasın mason oldugunu duymustum
Yav yok ne masonu yok öyle bişey canı gönülden bağlı bi Galatasaraylı . Sezginler holding vs bunun yıllardır camianın içinde . Eşref Hamamcıoğlu çok zenginmiş fakat projeleri çok itici geliyor bana o nedenle Burak elmas diyorum Fatih terim faktörünü de düşünerek

Verstappen

iLTW
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
10,914
113
Yav yok ne masonu yok öyle bişey canı gönülden bağlı bi Galatasaraylı . Sezginler holding vs bunun yıllardır camianın içinde . Eşref Hamamcıoğlu çok zenginmiş fakat projeleri çok itici geliyor bana o nedenle Burak elmas diyorum Fatih terim faktörünü de düşünerek
burak elmas degil onun listesinde sanırım ramzi sanver bu herif mason diye biliyorum :D

mrtozturk18

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,946
392
83
Bence Fatih Terim gitmeli takım oynamıyor tat vermiyor artık değişim vakti geldi
Eşref hamamcı bol şans

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
fakir mason mu olur zaten dost :D
Masonluk kötü bişey değil zaten dostum özünde , yahudi masonları işin farklı boyutunda bide sebateistler . Ama Türk mason locası vs vs yada masonun genel anlamdaki işleyişi genel olarak kötü bi kavram değil tam tersine bi oluşum . Süleyman Demirel de masondu mesela örnek verecek olursak :)

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
Bence Fatih Terim gitmeli takım oynamıyor tat vermiyor artık değişim vakti geldi
Eşref hamamcı bol şans
Eşref Hamamcı da seçilse ilk teknik direktör adayı fatih terim kardeşim . Burak elmasla fatih terimin olayı ayrı çok yakınlar

kaann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,321
982
113
Burak Elmas olacak Allah'ın izniyle. Artık moruk istemiyoruz kulüpte birader yeter bee

Cicero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,232
677
113
19 ve 20. sandıkta burak elmas ezdi fark 65 e düştü geliyor bomba gibi iki gözümün çiçeği

erdalbakkal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,259
3,918
113
Başarı olduğunda fatih terim başarılıdır başarı olmayınca fatih terim hariç herkes suçludur valla benide böyle körü körüne seven taraftar olsa bende Galatasaraydan gitmezdim