Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'dan Görülmemiş Transfer Operasyonu!

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,406
9,071
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,406
9,071
113
Nerden geliyor bu değirmenin suyu aga satış yok sponsor yok CL yok şampiyonluk yok ama Dzeko Tadic Szymanski Livakovic falan filan var bir de Jorginho diyorsunuz
Kanka sen nerden takip ediyorsun ligi hangi senede kaldin merak ediyorum cidden la okadar oyuncular satildi atilla salai edilen kardan tutta altaya kadar bak bakalım fenerbahçe bu sene nasıl bir kar elde etmiş satışlardan

Collina

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
821
296
63
Kanka sen nerden takip ediyorsun ligi hangi senede kaldin merak ediyorum cidden la okadar oyuncular satildi atilla salai edilen kardan tutta altaya kadar bak bakalım fenerbahçe bu sene nasıl bir kar elde etmiş satışlardan
Hani KAP göster bir de aldığınız oyuncuların fiyatlarını

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,705
10,330
113
Fenerbahçe'nin milyon dolarlik adamlar getirip basarisiz olup 2 3 sene adam gibi topcu alamadığımız dönemler aklima geliyor umarim öğle olmaz

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,060
1,278
113
Bu sene transfer dönemi fiyasko bizim için. Szymanski ve fredi kaptırmasan icardi ve rashica elinde tutsan lig nisanda bitmişti.Gidip kronik zahaya ziyeche bayılıyorsun paraları kanat ihtiyacın olmamasına rağmen.Zanioloyu yaka paça yolluyorsun tete daha mı iyi? En önemli bölge 8 numara transfer çöp.Sınıfta kaldı bu sene Erden Timur

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,731
9,902
113
Bu sene transfer dönemi fiyasko bizim için. Szymanski ve fredi kaptırmasan icardi ve rashica elinde tutsan lig nisanda bitmişti.Gidip kronik zahaya ziyeche bayılıyorsun paraları kanat ihtiyacın olmamasına rağmen.Zanioloyu yaka paça yolluyorsun tete daha mı iyi? En önemli bölge 8 numara transfer çöp.Sınıfta kaldı bu sene Erden Timur
Kanka ben pek takip etmesim ama zanilodan iyi para kazandılar diye biliyorum tereye çok vermemislerdir

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Herşeye okey de bu türk kuralı varken bu kadsr kişi kim nerede oyanyaack
Bunların birbirine alışması lazım
Özellikle sanchecz ne alaka aklım almıyor
Nelson mu oynamayack
O zmaan Nelson u bitirirsin
Ya yabancı kuralı değişir yada gervekten çok anlamsız bir durum

Kerem oynayacak zaha yedek tete yedek mertens yedek oliviera yedek la kimde böyle yedekler var

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Ortaya ndombele alındı on fred eder ama zaha konusunda sonuna kadsr katılıyorum tamamen Fener'e çalım için alınmış tamamen gereksiz ve takım dengesini bozacak oyuncu
Umarım yanilirim ama bence hiç yararı olmayacak

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,731
9,902
113
Herşeye okey de bu türk kuralı varken bu kadsr kişi kim nerede oyanyaack
Bunların birbirine alışması lazım
Özellikle sanchecz ne alaka aklım almıyor
Nelson mu oynamayack
O zmaan Nelson u bitirirsin
Ya yabancı kuralı değişir yada gervekten çok anlamsız bir durum

Kerem oynayacak zaha yedek tete yedek mertens yedek oliviera yedek la kimde böyle yedekler var
Keremi keserler demedi demeyin

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
Keremi keserler demedi demeyin
La kerem i kesecen türk kim oynayacak

Abdülkerim 2m türk kim 3 türk kim?

Öyle ligde kerem samliyonalrbliginde zaha falan dusunuluyorsa takım tamamen dağılır
Olacak iş değil
Ya zaha yi gördükçe daha da kızıyorum ne gerek var zaha ya
Ona vereceğin parayı hakan i al hem Türk hem de tam bize göre ne ndombele ye ne zaha ya ne türk kurslina birşey olur

Rasitcha da olur yedekte olsa sorun yaratmaz
Akıl alır gibi değil

Umarım bildikleri vardir

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,690
2,003
113
@Mayko78 dost bizim cebimizden cikmiyor nabalim adamlar aliyor diye aglayip sizlayalim mi bize ne karfes nerden para bulup bulmayalari bizi baglayan konu verdikleri araar degil sanarsin ulke mukemmel her kulup muhtesem yonetiliyor sanki hepsi ayni bok iste

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,060
1,278
113
Ortaya ndombele alındı on fred eder ama zaha konusunda sonuna kadsr katılıyorum tamamen Fener'e çalım için alınmış tamamen gereksiz ve takım dengesini bozacak oyuncu
Umarım yanilirim ama bence hiç yararı olmayacak
valla ndombele fiziği baya sıkıntı gözüküyordu videolarda ama son durum ne bilmiyorum

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,406
9,071
113
@Mayko78 dost bizim cebimizden cikmiyor nabalim adamlar aliyor diye aglayip sizlayalim mi bize ne karfes nerden para bulup bulmayalari bizi baglayan konu verdikleri araar degil sanarsin ulke mukemmel her kulup muhtesem yonetiliyor sanki hepsi ayni bok iste
Kanka madalyonun bu tarafindada lafina imzamı atarım garibanin halinden gariban anlar doğru

Brsgs1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,690
2,003
113
Boşver dost adamlarda yatlar katlar var ne bok yaparsa yapsınlar ben izlediğim maçta keyif alayım bana yeter ama ligde anadolu takımlarda uçurum farkı var buda bir gerçek gelir gelmiyor çoğu takıma

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,555
1,309
113
valla ndombele fiziği baya sıkıntı gözüküyordu videolarda ama son durum ne bilmiyorum
Ya ndombele her türlü olurda valla aklim fikrim almıyor türk kurali olayı nerden bakarsan elinde kaliyor
Bence kale günay abdulkerim ve kerem başka altarnatif gözükmüyor
Sasa Nelson apo angelino torrera ndombele zaha kerem ziyech icardi

Ben zaha nin yedekte sorun yarayacağını dusunuyotum Hatay mertens in bile sorun yarayacağını dusunuyotum oliviera da aynı sekilde

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,406
9,071
113
Boşver dost adamlarda yatlar katlar var ne bok yaparsa yapsınlar ben izlediğim maçta keyif alayım bana yeter ama ligde anadolu takımlarda uçurum farkı var buda bir gerçek gelir gelmiyor çoğu takıma
Aynen anadolu takımlarına imkân daha çok sağlanması gerekiyor bence

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
17,731
9,902
113
La kerem i kesecen türk kim oynayacak

Abdülkerim 2m türk kim 3 türk kim?

Öyle ligde kerem samliyonalrbliginde zaha falan dusunuluyorsa takım tamamen dağılır
Olacak iş değil
Ya zaha yi gördükçe daha da kızıyorum ne gerek var zaha ya
Ona vereceğin parayı hakan i al hem Türk hem de tam bize göre ne ndombele ye ne zaha ya ne türk kurslina birşey olur

Rasitcha da olur yedekte olsa sorun yaratmaz
Akıl alır gibi değil

Umarım bildikleri vardir
Aynen öyle yapacaklar ligde farklı clde farklı olacak
Bana kalırsa dediğin gibi yıldız almak için alındılar ben zaten yabancı oyuncuya karşıyım federasyonun 3 türk kuralı koyacağına daha farklı çalışmalar yapması lazım hatta 6 yabancı kuralı gelsin zaten bibok yapamıyoruz Avrupa'da bari tük futbolcular oynasın bu vesileyle alt yapıdan gençlere şans verirler belki