Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'dan Görülmemiş Transfer Operasyonu!

Enişte

Anketör Enişte
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,792
76,254
113
Dostum ben fanatik bir kelime kullandım mı ? Bana fanatik diyorsun kendi yazdığın cümleye bak 7 yaş grubu çocuklar kullanmaz :D içeride 3 dışarıda 5 atarmış fener sence şu söylediğin çok zekice bir şey mi :D Valla pes yahu
İq testi yapalım dost forumda bizim zekamızın zekatıyla dolaşan çok var
Fanatik olduğunu biliyorum o yüzden yorum yazma gereği duydun trakyalıyım belki 3 ü 5 i seviyorum

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,389
4,074
113
Sarı - kırmızılılar, Tottenham'dan savunma oyuncusu Davinson Sanchez ve orta saha oyuncusu Tanguy Ndombele'yi kadrosuna kattı.

Galatasaray oyuncuların lisans kaydını da açtı. İlerleyen saatlerde transferlerin resmen açıklanmasi bekleniyor.

NDOMBELE KİRALIK, SANCHEZ BONSERVİSİYLE

Galatasaray, Davinson Sanchez'i bonservisiyle birlikte kadrosuna katacak. Sarı - kırmızılılar İngiliz ekibine 9 milyon Euro'ya altı taksitle ödeyecek.

Kongo asıllı Fransız oyuncu Tanguy Ndombele ise sezon sonuna kadar kiralık olarak Galatasaray forması giyecek.
görülmemiş transfer diye büyütünce bende bedavaya iki yıldız getirdiniz sandım. adamlar mahalle takımında bile oynatılmaz. sevindiğiniz transfere bak. mauro icardi iyi onun dışında kadronuz leş

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
görülmemiş transfer diye büyütünce bende bedavaya iki yıldız getirdiniz sandım. adamlar mahalle takımında bile oynatılmaz. sevindiğiniz transfere bak. mauro icardi iyi onun dışında kadronuz leş
yanmışsın