Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'dan Görülmemiş Transfer Operasyonu!

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,439
9,103
113

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,707
10,333
113
Yok knka muhabbetim yok
İbnenin evladi diyorki penalti kankam beni tanir eskilerdenim dolandırıcı değilim vs bu kanini siktigimin çocuğu benim xftneleri aldi ödemeyi yapmadi ondan sordum brom muhabbetin varmi diye

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
78,638
71,899
21,113
İbnenin evladi diyorki penalti kankam beni tanir eskilerdenim dolandırıcı değilim vs bu kanini siktigimin çocuğu benim xftneleri aldi ödemeyi yapmadi ondan sordum brom muhabbetin varmi diye
@Gokhandgnc35 senin mesajlarını siliyorum siliyorum ısrarla küfür yazıyorsun sen bi 2 gün dinlen dostum

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Arkadaş bu insanları anlamıyorum adam alır nerden buldu parayı adam almaz bjk gibi taraftar küser yönetime arkadaş şampiyonlar ligine kalmış 30 milyon para gelmiş topcu satmış 15 tane sponsor takıma ara yağdırmış nerden gelmiş bu paalar size ne arkadaş nerden gelmiş nerden gelmemiş kendi cebinizden mi çıkıyor hesap uzmanligi yapmayin yapacaksanız muhasebe okuyun işinize yarar bari
La hepsi ilkokul mezunu onlarda düşünecek IQ var mı :D

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Yav arkadaş Galatasaray gayrimenkul zengini, onlarca sponsoru var oralardan geliri var, cl den 25 milyon avro para geldi sırf şuanki para bu, bunda daha yayın geliri reklam geliri vssiz. Grupta her galibiyet 2.8 milyon avro, beraberlik 930 bin avro.

GS 2 galibiyet 2 beraberlik alsa 7.5m avro para ediyor. Gruptan çıksa oradan da 1.2m avro geliyor. Çıkamayıp 3. olsak Avrupa liginden de kazanacaz. Ha bi akıllı sizsiniz koskoca Uefa görmüyor siz her şeyi biliyorsunuz 😂 😂

Bizim takım taraftarından çok öbürleri ağlamış hep yorumlarda size ne kardeş bakın işinize.

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,707
1,348
113
Herşeye okey de bu türk kuralı varken bu kadsr kişi kim nerede oyanyaack
Bunların birbirine alışması lazım
Özellikle sanchecz ne alaka aklım almıyor
Nelson mu oynamayack
O zmaan Nelson u bitirirsin
Ya yabancı kuralı değişir yada gervekten çok anlamsız bir durum

Kerem oynayacak zaha yedek tete yedek mertens yedek oliviera yedek la kimde böyle yedekler var
3/5/2/1 ye dönecek galiba olan hoca

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,690
8,283
113
Siz gidin finansal Fair Play ne önce ona bakın aldığı oyuncu ile sattığı oyuncu dengesi olacak. Bizim TFF yi geç zaten yarın öbür gün UEFA'dan 3 yıl men yerseniz gelir burda konu açarsınız
Bizim cezamız bitti bankalar birliğindende çıkıyoruz 1 sene sonra gerisini siz düşünün biraz futbol araştır