Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'ın Şampiyonluk Alameti!

aslanlarkral

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,449
605
113
Son ana kadar gıderse gs olacağı herkes biliyor

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,200
562
113
Topu sürekli nkodouya dikmekten başka birşey yapmayan takımın taraftarları için fazla iddaalı sözler kullanıyorsunuz beyler :D
Aklında o kalmış tabe sende haklısın, öyle müthiş deparlar kalıyo akılda, esmael öyle oynatıyodu olamazmı? Raşitsa mı var bizde sürekli kafasını önüne eğip cezaalanı dışından vursunda bi yerden dönsün icardi boş kale yuvarlasın?

murat93

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
336
90
28
Tabiki sampiyon fener olucak almaetle vs ile sampionmu olunur gs ikinci yari duser icardi aleme akar mertens belhandanin aynisi olur kerem vasat yunus vasat
Şu Fenerlilerin hala bu kadar özgüvenli yorum yapıyor olması dünyanın en absürt taraftar vakasidir.

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Şu Fenerlilerin hala bu kadar özgüvenli yorum yapıyor olması dünyanın en absürt taraftar vakasidir.
sebep lider başka takım mı? Avrupadan namağlup lider başka takım mı çıktı? İki maç kazandınız yine barcelona triplerindesiniz bakıyorum

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,595
14,981
113
Aklında o kalmış tabe sende haklısın, öyle müthiş deparlar kalıyo akılda, esmael öyle oynatıyodu olamazmı? Raşitsa mı var bizde sürekli kafasını önüne eğip cezaalanı dışından vursunda bi yerden dönsün icardi boş kale yuvarlasın?
İcardinin size attığı iki gol efsoydu :)

murat93

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
336
90
28
sebep lider başka takım mı? Avrupadan namağlup lider başka takım mı çıktı? İki maç kazandınız yine barcelona triplerindesiniz bakıyorum
Neredeyse ligin ilk yarısının maçlarını evinde oynadi fener. Her yıl bu özgüvenle yola çıkmış, sonra tıpkı bursa şampiyonluğu kutlar gibi kalıyorsunuz. O kadar mac evinde oynayıp sadece iki puan farkli liderse bence hiçbir bok olmaz. Uefa de lider olmaz şampiyonluk için yetseydi, Gs geçen sene şampiyon olmasi lazımdı.

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Neredeyse ligin ilk yarısının maçlarını evinde oynadi fener. Her yıl bu özgüvenle yola çıkmış, sonra tıpkı bursa şampiyonluğu kutlar gibi kalıyorsunuz. O kadar mac evinde oynayıp sadece iki puan farkli liderse bence hiçbir bok olmaz. Uefa de lider olmaz şampiyonluk için yetseydi, Gs geçen sene şampiyon olmasi lazımdı.
gs geçen sene uefada liderken ligde kaçıncıydı bak bi bakalım. Kardeş benimle tartışacaksan futbolun oynanış şekillerinden bahset fikstürü bahane etme fener içeride maç oynadı ama gs ve bjk ligde her hafta bi kere oynarken fener haftada 2 maç yaptı

murat93

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
336
90
28
gs geçen sene uefada liderken ligde kaçıncıydı bak bi bakalım. Kardeş benimle tartışacaksan futbolun oynanış şekillerinden bahset fikstürü bahane etme fener içeride maç oynadı ama gs ve bjk ligde her hafta bi kere oynarken fener haftada 2 maç yaptı
Bahsettiğin önermelerle kendini çelişki içerisine sokuyorsun. Fikstür neden bahane olsun ki fikstür avantajı ligin ilk yarısı için Fb avantajinaydi. İcerdeki tüm maçları kazansaniz bile ilk iki de olursunuz. Bence ligin en fazla rotasyona sahip kadrosu Fenerbahçe de. Lig ve avrupa idare etmek çokta olağanüstü bir durum değil. Demem o ki Fb'nin şampiyon gibi ilan edilmesi, bana Bursa faciasını hatırlatıyor. Bana kalirsa Fb ve Gs arasinda geçecek lig ama ikinci yarının ortasinda Gs puan farkını çift rakama taşır

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Bahsettiğin önermelerle kendini çelişki içerisine sokuyorsun. Fikstür neden bahane olsun ki fikstür avantajı ligin ilk yarısı için Fb avantajinaydi. İcerdeki tüm maçları kazansaniz bile ilk iki de olursunuz. Bence ligin en fazla rotasyona sahip kadrosu Fenerbahçe de. Lig ve avrupa idare etmek çokta olağanüstü bir durum değil. Demem o ki Fb'nin şampiyon gibi ilan edilmesi, bana Bursa faciasını hatırlatıyor. Bana kalirsa Fb ve Gs arasinda geçecek lig ama ikinci yarının ortasinda Gs puan farkını çift rakama taşır
anlıyorum dostum hayırlı geceler diliyorum sana herşey gönlünce olsun

Serkanka

the Real Slimshady
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,200
562
113
İcardinin size attığı iki gol efsoydu :)
Şimdi açtırma bana Quaresmanın TTnet arenada birini markete birini kasaba ötekini fırına, bir diğerini manava gönderdiği videoları, ağğ gözlerim doluyor be her izlediğimde

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
18,595
14,981
113
Şimdi açtırma bana Quaresmanın TTnet arenada birini markete birini kasaba ötekini fırına, bir diğerini manava gönderdiği videoları, ağğ gözlerim doluyor be her izlediğimde
Ama hiç bir zaman Drogba'nın Atatürk olimpiyat stadındaki tüm seyircileri sahaya indiren golü kadar etkili olamayacak bir gol

Nurullah14

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
825
869
93
besiktasin şampiyon olma ihtimali benim herhangi bir oyundan 50.000 x alma ihtimalimden daha az 😁

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
Şahsen Beşiktaşlı olarak, sezon başından bu yana GS'den çekiniyordum. O kadro bir patlama yaparsa diye...

Bize patlıcaktı da şansa bala 5-6 yemedik m. Başakşehir'e patladı :D

Burdan FBli kardeşlerime sesleniyorum, sizden 3. olması iyidir. Dede sivri sinekten yağ çıkarsa da kolay değil o kadroyla koca sezon...

Koca Fenerden BJK ve GS'ye kime alırsınız desek, kimse oyuncu almaz. Yerli kaleci hariç....
Şu besiktastan GS veya FB 11 de oynayacak 1 topçu söylesene bana gordumde bu kadar futbol cahili görmemiştim sağol bro hayal dünyana hayran kaldım fenerin kadroya kötü dedi ya la Allah'ım ölecem

milagroan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,180
839
113
Şu besiktastan GS veya FB 11 de oynayacak 1 topçu söylesene bana gordumde bu kadar futbol cahili görmemiştim sağol bro hayal dünyana hayran kaldım fenerin kadroya kötü dedi ya la Allah'ım ölecem
Wout Weghorst
Rachid Ghezzal
Valentin Rosier
Ben
Sen
Georges-Kevin N'Koudou

Senin gibi cahil laf anlamaz. 10 yıldır bu sene o sene diye geziyorsunuz :) ama iyi şanslar...

Not: Devler ligini en son 3 yaşındayken görmüş adam şekil yapıyor m... :D

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,742
4,532
113
Ciddi ciddi Bjk nin şampiyon olacağına inanan Hulk'a da inanıyordur

recentgod37

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
878
435
63
Wout Weghorst
Rachid Ghezzal
Valentin Rosier
Ben
Sen
Georges-Kevin N'Koudou

Senin gibi cahil laf anlamaz. 10 yıldır bu sene o sene diye geziyorsunuz :) ama iyi şanslar...

kardeş 100 senede geçse takımımızın arkasındayız var mı bi sıkıntı? şuan ligde fenerden iyi top oynayan takım yok açıp oyunu izleyen yada açıp istatistikleri okuyabilen okuma yazması olan herkes bunu anlar zaten.Weghorst tarzı forveti hoca istemiyor jesusa bu adamı kabul ettiremezsin. O saydıklarından ghezzal dışında kimseyi fenerde herhangi bir oyuncunun yerine direk yazamazsın. Millete cahil diye maval okuyacağına at gözlüğünü çıkarda maçları öyle seyret

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,105
642
113
Wout Weghorst
Rachid Ghezzal
Valentin Rosier
Ben
Sen
Georges-Kevin N'Koudou

Senin futbol bilginin ....