Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Galatasaray'ın Yıldız İsmi Barış Alper Yılmaz'a Premier Lig Devlerinden Liverpool Talip Oldu

fthclk1998

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,149
860
113
chelsea deki mudryk den ne eksiği var barış alperin? 70 milyon euroya mudryk i aldılar. 30 a niye satılmasın ki

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,147
3,824
113
barış rahatlıkla oynar liverpoolda da premierde de. Bana kalırsa live değil de Tottenhama gitse hojbjerg ile iyi ikili olurlar açıkta.

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,128
7,612
113
Barış Alper Yılmaz 50 milyon Euro , Ferdi Kadıoğlu 60 milyon euro , Arda Güler 100 milyon euro. Hepsi de bizim çocuklarımız. Güzel bir turnuva oldu. Keşke finale kadar gidebilseydik...

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Barış Alper Yılmaz 50 milyon Euro , Ferdi Kadıoğlu 60 milyon euro , Arda Güler 100 milyon euro. Hepsi de bizim çocuklarımız. Güzel bir turnuva oldu. Keşke finale kadar gidebilseydik...
Keşke Semih'i de oynatsaydı da kalitesini gösterebilseydi

yasyn55

Mavi gökyüzüm....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,128
7,612
113
Keşke Semih'i de oynatsaydı da kalitesini gösterebilseydi
Dost. Semih ile Can Uzun'u bende görmek isterdim ya. Hepsi de pırıl pırıl cocuklar. Bizim tff ye aklı başında tarafsız yönetim lazım, ayrıca teknik adam yerli olmalı. Benimkisi düz mantık belki ama düşüncem böyle.

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,456
1,347
113
Moderatör tarafında düzenlendi:

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,132
1,692
113
Olum bu ne çekememezlik la hayırlısı olsun diyip geçin Türk oyuncu avrupayla adı anılıyor gurur duyulacak yerde senin ne başarın var la klavyeyle yazmak basit

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,456
1,347
113
Olum bu ne çekememezlik la hayırlısı olsun diyip geçin Türk oyuncu avrupayla adı anılıyor gurur duyulacak yerde senin ne başarın var la klavyeyle yazmak basit
Birader kaynak var mı geçtiğine dair? Çekememezlikle alakası ne ? İyi o zaman ben de yeni bir konu açayım Samsunspor'dan Osman Çelik'e Barcelona Kancası 50milyon € bütçe ayırdı yazayım.
Ben sadece haber yalan dedim. O ara resim attı ben de kaç kere geçti acaba Attığın resimdeki adamı dedim

callyx

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
185
78
28
koskoca van dijk'ı köpeği etti az bile

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,215
3,681
113
Birader kaynak var mı geçtiğine dair? Çekememezlikle alakası ne ? İyi o zaman ben de yeni bir konu açayım Samsunspor'dan Osman Çelik'e Barcelona Kancası 50milyon € bütçe ayırdı yazayım.
Ben sadece haber yalan dedim. O ara resim attı ben de kaç kere geçti acaba Attığın resimdeki adamı dedim
reis liverpool ile bir söylenti var hepsi bu çok da gerilme yani

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,692
893
113
Su an futbol gücü olarak dünyada ilk 10 a girer barış alper.su turnuvada ikili mucadeleye girdigi her topcuya üstünlük kurar masallah.

Rogue

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,402
10,973
113
Eee izledim sürekli koşuyordu beni zorladı demiş.
Ama Beni geçti harap etti dememiş.
1 kere geçti mi geçemedi neyini tekrar savunuyorsunuz mk zorlamakla oluyor mu o işler ?
Yerli yabancı izleyen herkes adamı takdir etti bi seni mutlu edemedi kralım affet

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,456
1,347
113
Yerli yabancı izleyen herkes adamı takdir etti bi seni mutlu edemedi kralım affet
Hee edemedi seni ilgilendiriyor mu ? 5 maç forvet oynayıp 0 gol 0 asist sen mutlu olmuş olabilirsin ben olmadım.
Teknik direktöre ben forvet değilim demek çok zor olmamalı .
Hollanda maçı Reyting : 6.2
Avusturya maçı Reyting : 6.7
Çekya maçı Reyting : 7.4
Portekiz maçı : 6.0
Gürcistan maçı : 6.1

Çokta eminim ben Forvet değil kanat oynamak istiyorum dese bu puanların üstüne bazı maçlarda direkt 1 puan eklerdi en az.

Son düzenleme: