Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ganilost / Çekiliş HK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,822
76,318
113
Şuan çıkardığım rulet analizinin haklı gururunu yaşıyorum :D 1 ve diğer sayılar için yaptım 12 14 arası alarak, canlı ruleti açtım baktım 4tane 1 gelmiş farklı masalarda 4üde tek :D gün gelicek buralar bizi konusacak daha iş çok bitsin hele sizede satarım 1000$a

jemu54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,602
1,457
113
Şuan çıkardığım rulet analizinin haklı gururunu yaşıyorum :D 1 ve diğer sayılar için yaptım 12 14 arası alarak, canlı ruleti açtım baktım 4tane 1 gelmiş farklı masalarda 4üde tek :D gün gelicek buralar bizi konusacak daha iş çok bitsin hele sizede satarım 1000$a
knk su taktigi bi anlatmadın be :D

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
Abi çekilişten çıkmadım mutluyum çekirdek aldım yorumları okuyorum :)
Valla kral bende kuponu yaptm aksam maclarini bekliyorum can skntisina yorumlari okuyorum senin gibi :) yalniz biarkadas var .r........ diye birii genelde paranin lafinin gectigi heryerde onun ayak izi vardir o yok ortada. Suan onu bekliyorum yorum. 1saat icinde gelir orani 1.40 kasa gömülür

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,786
6,766
113
buradan bir haber var mı

warcold

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,096
946
113
mersinden dürbünle bakınca kıbrıs civarlarında görünüyor ganilost :)

Guerra06

POKERFACE
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
13,418
8,911
113
Hayır madem bunu yapacaksın neden tekrardan konu açıyorsun?Tamdan kafa buldu bizimle :)

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
X site hesabı incelemeye aldı 50000000 saat içinde dönüş yapacaklar dostlar Kolpanın kralı bi adam

burakblgc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
245
115
43
tahmin etkinliğinde 100 tl kazanmıştım ertesi gün en son bana yolladı sonra silindi piyasadan arkadaş :)

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,872
3,091
113
Bir arkadaş vardı bize 10₺ papara yollayacaktı maç sonu ama maçı beklemeden dm den papara iletin dedi yazdık adam daha cevap vermedi kaç gün geçti, geçenlerde başka konuya yazmış. Ayıp yani hem papara numarası isteyip göndermemek. Sebep de yazmıyor.

Çekilişler için önerim kupon paylaşılınca ilk maç kazanana kadar veya ilk 30 dk vb. şekilde kural getirilmeli. Son anda kazanmış kupona beğeni atıp ödül alınmasını doğru bulmuyorum. Beğeni atıp giden foruma uğramayanlar için de forum içi aktif süre uygulaması yapılabilir. Bunlar düşünülebilir, iyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...