Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Ganilost / Çekiliş HK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erosus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
6,720
2,433
113
Özelden bana yazdıklarını paylaşsam yarılırsınız :D Neyse bir ganilost vardı canı sıkılan geldi ...şağını geçti ve gitti :D
Sahte etkinlik yapanları forumda istemiyoruz yöneticiler gereğini yapacaktır

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
Bir arkadaş vardı bize 10₺ papara yollayacaktı maç sonu ama maçı beklemeden dm den papara iletin dedi yazdık adam daha cevap vermedi kaç gün geçti, geçenlerde başka konuya yazmış. Ayıp yani hem papara numarası isteyip göndermemek. Sebep de yazmıyor.

Çekilişler için önerim kupon paylaşılınca ilk maç kazanana kadar veya ilk 30 dk vb. şekilde kural getirilmeli. Son anda kazanmış kupona beğeni atıp ödül alınmasını doğru bulmuyorum. Beğeni atıp giden foruma uğramayanlar için de forum içi aktif süre uygulaması yapılabilir. Bunlar düşünülebilir, iyi forumlar...
TRT spor kimdi o banada yazmıştı o kardeş kaçtı :)

Berat2010

Bjk...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,176
5,461
113
ifşa etmeyelim dost fenerbahçe - sivas maçıydı 5-6 kişiye özelden papara iletin demiş bana göndermedi başkaları aldı mı bilmiyorum :)
Tamam maçı biliom bende o kurbanların içindeyim istedi attık sırra kadem sonra bana özelden at bi yerde denk gelirsem ifşalarm onu :)

Kocak_66

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
189
16
18
minimum 20 tl yatırım alıp minumum 50 tl çekebileceğim güvenilir site varmı?

serkandemir50

Bahtsız Piyade
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,524
2,504
113
güzel inandık ama etkinlik şöyleydi :

Arkadaşlar 7k spin alacam sweet bonanza tahmini yazın.

(tahminler yazılır)

arkadaşlar 15 k çıktı

biz: Tmm

Enişte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,822
76,318
113
Çekiliş yılbaşında beyler milli piyango çekilişine müteakiben tekrar yapılacak şaibeler olabilir düşüncesiyle böyle karar alınmış ödemelerde 2023 te

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,152
6,016
113
Çekiliş yılbaşında beyler milli piyango çekilişine müteakiben tekrar yapılacak şaibeler olabilir düşüncesiyle böyle karar alınmış ödemelerde 2023 te
Yok kanka noterde bi sıkıntı yaşanmış ondan uzamış bi kaç güne hallediceklermiş ben konuştum arkadaşla :)

ALPASLANBEY

"EYVALLAH"
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,802
3,115
113
Bu çekilişte sonuç ne oldu şimdi herkes aldımı çekilişte cikanlar

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,786
6,766
113
çekiliş mi var :O :D

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
İnsallah parayi kaybetmemistir diyecegim de parayi kaybetmediyse basina cok daha buyuk bir felaket gelmis olmasi gerekiyor. O yuzden insallah parayi kaybetmistir. Allah başka dert vermesin.

dusting34

Ne mutlu TÜRKÜM diyene
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
8,319
3,184
113
İnsallah parayi kaybetmemistir diyecegim de parayi kaybetmediyse basina cok daha buyuk bir felaket gelmis olmasi gerekiyor. O yuzden insallah parayi kaybetmistir. Allah başka dert vermesin.
Aynen eğe makara yapmak icin etkinlik yaptiysa daha beter olsun. İnsan gibi cikip biseyde soylemedi

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,334
5,534
113
Aynen eğe makara yapmak icin etkinlik yaptiysa daha beter olsun. İnsan gibi cikip biseyde soylemedi
Makara yapacagini sanmiyorum. O gun sanki bayagi bi dagitim yapmisti diye hatirliyorum. Bende 15 gun once 7-8 bin lirayi 200-300 luk spin alarak 2 saatte kaybettim ve artik tovbe ettim :)) 7 binlik spinlerle Acun ilicali bir gunde muhabirlige geri doner yeminle :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...